Najmodniejsze buty męskie na jesień 2021

Jesień 2021 przynosi po raz kolejny powrót do tradycji jeśli chodzi o modę męską. Uważa się, że tego sezonu do łask powrócą buty klasyczne

ckm.jpg

Przyjrzyjmy się temu jak będą kształtować się trendy na obuwie męskie. Podpowiadamy w wyborze.

Najmodniejsze buty męskie na jesień 2021 

#1 Brogsy 

Brogsy to pod wieloma względami przykład klasycznego obuwia, który z roku na rok cieszy się nieustannym zainteresowaniem. Buty te nie można pomylić z żadnym innym ich rodzajem – pierwsze co rzuca się w oczy to charakterystyczne dziurki, które u jednych wywołują niechęć, natomiast inni uznają je za kwintesencję stylu. Niezależnie od tego do jakiej grupy ty się zaliczasz z pewnością będziesz mieć okazję zaobserwowania tego, że jesienna, nieco cieplejsza aura zachęci do zakładania tego typu obuwia. Jeśli natomiast pojawią się znacznie chłodniejsze dni i spadnie trochę śniegu to modne mogą okazać się brogsy w wersji sięgającej za kostkę.

#2 Sztyblety

Jeśli chodzi o jesień 2021 to z pewnością dobrym pomysłem może okazać się zakup butów, które niegdyś nierozłącznie kojarzyły się z jeździectwem. Dzisiaj sztyblety zawitały z powodzeniem do życia codziennego i cieszą się popularnością zwłaszcza w trakcie jesieni lub łagodnej zimy. Ich charakterystyczną cechą jest elastyczna guma po bokach obuwia, która pozwala na szybkie ich zakładanie. Sztyblety świetnie komponują się z każdymi długimi spodniami, które bez wątpienia będziemy nosić tej jesieni. Mimo tego, że markowe obuwie tego typu nie jest wcale tanie to jednak warte jest uwagi. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby znaleźć tańsze oferty tego typu obuwia, szczególnie mając do dyspozycji ccc kod rabatowy.

#3 Buty dla aktywnych

Jesień to także czas w którym można na powrót powrócić do aktywności, w tym do biegania. W takim przypadku warto poszukać butów sportowych, które wpiszą się w kanon mody na jesień 2021. Jeśli chodzi o uniwersalizm to tutaj niezmiennie królują sneakersy wykonane na podwyższonej podeszwie. Jeśli natomiast zrobi się nieco chłodniej albo po prostu wybieramy się w góry, aby pobiegać to warto rozejrzeć się za typowymi butami trekkingowymi. Wydawać się może, że ten styl obuwia nie może wyglądać modnie. Nic bardziej mylnego – producenci prześcigają się w pomysłach jak połączyć modny styl z ich skuteczną ochroną stóp i kostek w trakcie przemierzania górskich szlaków. Nie zawsze się to skutecznie udaje, dlatego w większości przypadków te najmodniejsze kroje osiągają zawrotne ceny. Jest to więc generalnie wybór dla osób, które nie obawiają się wyłożyć nieco więcej pieniędzy na buty, które sprawdzą się przy więcej niż jednej okazji.


Dodał(a): Katarzyna Lemanowicz Środa 01.09.2021