Najsłuszniejsze spojrzenie na Walentynki

Obchodzenie Walentynek jest niemodne, niemęskie i niepotrzebne. Od celebrowania tego „święta” jest już bardzo blisko do tego, by Dzień Kobiet stał się twoim dniem
wa1ART.jpg

W naszych rozważaniach pomijamy już kwestie finansowe, bo to nadto oczywiste, że Dzień Zakochany wyczyści twój portfel bardziej niż Zygmunt Chajzer podczas domowej wizyty. Poza tym, jeśli swojej kobiecie wytoczysz takie armaty, to bądź przygotowany na jej wybuch porównywalny do tego jaki wywołał „Little Boy”. Oto najbardziej racjonalne powody, jakie przyszły nam do głowy, by zapomnieć o Walentynkach raz na zawsze!

1. Jeśli uczcisz ten dzień, Twoja wybranka nazajutrz zacznie się żalić, że to tylko raz w roku. Lepiej się nie wychylaj.

2. Facet odziany jedynie w pieluchę w lutym, latający z łukiem wygląda co najmniej podejrzanie.

3. To marna namiastka luperkaliów – rzymskiego pierwowzoru Walentynek. Wtedy bawiono się w jaskini i chłostano rzemieniem. Teraz kupując pejcz, możesz nie trafić w jej gust.

4. Według amerykańskich uczonych i ich raportu „Social Psychiatry and Psychiatric Epidemiology”, najwięcej samobójstw popełnianych jest w środę. W tym roku dzień zakochanych wypada w czwartek. Nie dziwimy się, w końcu trauma przedwalentynkowa dotyka wielu.

5. Bo wklejając serce na jej profilu na fejsie, łamiesz postanowienia ACTA. Spodziewaj się kontroli.

6. Bo nie wiesz co to miłość, za to nadrabiasz wiedzą na temat seksu tantrycznego.

7. Dostajesz w twarz od ekspedientki z bieliźniarskiego, bo chciałeś pokazać rozmiar biustonosza swojej damy. Kto by spamiętał te litery i cyfry?!

8. Przyjęło się, że to facet powinien zarezerwować bilety na cokolwiek czy stolik w restauracji. A jak wiadomo jesteś zarobiony.

9. Zapewne w ten dzień ona zażąda wina na stole. Zawiera ono siarczyny, a ty być może należysz do jesteś w grupie 1% populacji, która uczulona jest na ten związek. To się kwalifikuje na zamach!

10. Tego dnia, w 1919 roku, wybuchła wojna polsko – bolszewicka. W hołdzie Polakom, którzy brawurowo przepędzili ruskich, pójdź z ukochaną do Muzeum Wojska Polskiego. Prawdopodobnie tam nie będzie kolejek.

11. Kiedyś wysyłało się kartki pocztą. Teraz nie wiadomo czy wysłać maila, smsa, a może bardziej obrazowo – mmsa.

12. Bo to kolejne po Halloween rozdmuchane pseudoświęto, które napędzają „trendsetterzy” z USA.

13. Od strzelania Kupidyna wolisz strzelanie z AK47

14. W ten dzień knajpy zamieniają się w ogrody miłości – zapomnij o piwie z kumplami.

Dodał(a): gianni Piątek 10.02.2012