Nowa gwiazda "Szybkich i wściekłych 7"

Kto jest prawdziwą gwiazdą filmu „Szybcy i wściekli 7”? Nie Vin Diesel czy Paul Walker (a właściwie jego brat – sobowtór), a nawet nie seksowna Michelle Rodriguez. Zachwycają się nim wszyscy aktorzy, obsługa planu oraz każdy, kto miał szczęście stać w jego towarzystwie.
szybcy-7-lykan.jpg

Lykan Hypersport, najdroższy nowy samochód świata – to on wprawiał w osłupienie całą ekipę filmową „Szybkich i wściekłych 7”. Jego obecność jest dość symboliczna, bo bolid produkowany przez szejków ze Zjednoczonycyh Emiratów Arabskich powstał w ilości siedmiu sztuk. Każda z nich kosztuje 3,4 miliona dolarów, czyli na chwilę obecną około 12 800 000 złotych.

Jednak cena nie jest odstraszająca dla zainteresowanych Lykanem. Właściciele firmy W Motors, która składa to superauto, zebrali ponad sto zamówień. Centralnie umieszczony, podwójnie doładowany silnik typu bokser ma pojemność 3,7 litra i generuje 770 koni mechanicznych. Lykan do setki rozpędza się dzięki niemu w 2,8 sekundy. To wzbudza pożądanie wśród motoryzacyjnych zapaleńców.To auta z każdej strony wyjątkowe. Światła zdobione są białym złotem, diamentami i z szafirami. Przeszycia tapicerki zrobione są złotą nitką. Inne ozdobniki, a także systemy i funkcjonalność można konfigurować indywidualnie, by Lykan Hypersport uchodził za pojazd szyty na miarę.

Ekipa „Szybkich i wściekłych 7” rozpływa się nad najdroższym do tej pory autem na planie. Każdy, kto miał z nim do czynienia, wypowiada się o nim z podziwem i zachwytem. Szacunku nie mieli natomiast scenarzyści, którzy postanowili rozpisać dla Lykana ostatnią w życiu rolę…

Dodał(a): Rich Giański Poniedziałek 30.03.2015