Nowe „Call of Duty” z mapą w Polsce!

Już na początku 2018 roku twórcy „Call of Duty” wypuszczą dodatek do najnowszej części swojej gry. Znajdzie się w nim wiele nowości, w tym jedna z map umieszczona w Polsce.
GAL12219IMG201712192331122.jpg

Call of Duty: WWII” to tytuł najnowszej części jednej z najbardziej kultowych strzelanek na świecie. Jej akacja, zgodnie z nazwą, rozgrywa się w realiach II wojny światowej, stąd też poszczególne mapy w grze inspirowane są prawdziwymi lokalizacjami, w których rzeczywiście toczyły się wojenne działania.

Jedna z map będzie natomiast umieszczona w Polsce – konkretnie w Wilczym Szańcu (głównej kwaterze Adolfa Hitlera w latach 1941-1944) zlokalizowanym na Mazurach, w pobliżu Kętrzyna. Mapa będzie nosić tytuł „Valkyrie” i w grze pojawi się wraz z nowym rozszerzeniem o nazwie The Resistance, które, zgodnie z zapowiedziami studia Activision, trafi na rynek 30 stycznia 2018 (na początek tylko na PS4, miesiąc później – na XBoksy i PC – red.).

Poza Wilczym Szańcem pojawią się także dwie inne, nowe mapy – jedna w okupowanej Pradze (inspirowana zamachem na Reinharda Heydricha w 1942 roku) oraz druga – w Paryżu. Gracze otrzymają również dodatkową misję w trybie Wojny polegającą na odbiciu powstańców z pociągu.

ZOBACZ TEŻ FOTKI SEKSOWNYCH ŻOŁNIEREK:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. materiały prasowe Środa 20.12.2017