Nowy CKM już od 3 lutego!

Umówmy się, gdyby nie było CKM, pewnie zacząłbyś podbierać partnerce Cosmopolitana, czytać serwisy plotkarskie albo telegazetę. Na szczęście każdy miesiąc możesz zacząć od najbardziej męskiego czasopisma w Polsce.
03_ckm_2017.jpg

Luty ma być i ciepły, i zimny, i ze śniegiem, i z deszczem, a co najgorsze – z Walentynkami... Pomożemy Ci przetrwać ten dziwny miesiąc, który nie może zdecydować się ile ma dni. Ten wyjątkowy numer napakowany wyśmienitą treścią tworzoną przez polskich dziennikarzy dla jedynego takiego polskiego magazynu na naszym rynku.
Co w numerze?

Na okładce:
* DOMINIKA DUNDER  
Wicemiss Wielkopolski stanowczo protestuje przeciwko zasadzie, że uczestniczki konkursów piękności nie mogą rozbierać się w fajnych magazynach dla mężczyzn! 

W środku numeru:
* RANKING CKM: 50 NAJLEPSZYCH POLSKICH PIERSI
Jako eksperci w tym temacie (z mocnym CV) wybraliśmy najładniejsze, najfajniejsze i najokazalsze biusty wśród polskich modelek, aktorek, piosenkarek oraz celebrytek. Kto znalazł się na naszej liście? Które piersi są najlepsze?  

Wywiady:
* JAROSŁAW SOKOŁOWSKI „MASA”
Najsłynniejszy świadek koronny w Polsce pokazuje naszemu redaktorowi swoją twarz – i rozmawia nie tylko o dawnej polskiej mafii, ale też o tej współczesnej.   
* ANDRZEJ BARGIEL
Ekstremalny narciarz-himalaista opowiada CKM m.in. o zjeżdżaniu na nartach z K2 oraz mówi, jak to jest z wódką i seksem w namiocie na wysokiej górze podczas śnieżnej zamieci.  
* SÉBASTIEN OGIER
O czym, oprócz samochodów, można rozmawiać z czterokrotnym rajdowym mistrzem świata WRC? My rozmawiamy na przykład o piłce nożnej, serialach i zmienianiu pieluch. 

weronika dunder CKM 03 2017.jpg

Artykuły:
* 10 BRONI, KTÓRE ZMIENIŁY LOSY ŚWIATA
Historia ludzkości to historia tworzenia coraz bardziej śmiercionośnych narzędzi do zabijania innych ludzi. Ale... może właśnie wkraczamy w erę bezkrwawego oręża?  

* KARNAWAŁ TOTALNY
Najsłynniejszy karnawał jest w Rio. Najdroższy jest w Wenecji. Ale najlepszy karnawał świata odbywa się co roku na Teneryfie. Dołącz do totalnej imprezy! 

* JAK PRZETRWAĆ WALENTYNKI I NIE ZWARIOWAĆ
Radzą: Hardkorowy Koksu, Krzysztof Sokołowski z zespołu Nocny Kochanek, Paweł Jesionowski z zespołu Masters, Chwytak, Van Bendler i Sebastian Niegowski.  

* ALKOWALETYNKI
Przed świętem zakochanych proponujemy kolekcję alkoholi z całego świata, dzięki którym w oczach dziewczyny staniesz się np. gorący jak Hiszpan albo niestrudzony jak Grek...  

* ZNANI NA BANI
Kończymy temat Walentynek, zostajemy w temacie alkoholu. Oto ludzie–dowody na to, że duża ilość procentów w organizmie nie przeszkadza w odniesieniu sukcesu!  

* ZEGARKI: OZDOBA MĘŻCZYZNY
Oprócz tego, że mniej lub bardziej dokładnie wskazują godzinę, mogą stać się prawdziwym wyróżnikiem faceta. 13 zegarków z klasą – z różnych półek cenowych.  

* MĘSKA MODA
Zestawy trendowych ciuchów na narty albo snowboard. A także bajeranckie maski przeciwpyłowe, dzięki którym polubisz smog.  

Plus m.in.:
* Felieton Niekrytego Krytyka
* Niezwykłe miejsca na zimowy wypad
* Adrianna Wajs – dziewczyna, która pali, tańczy, jeździ szybko samochodem i nie ma problemów z nagością.
Dodał(a): ckm.pl Czwartek 02.02.2017