Nowy CKM ma talent!

Na okładce: Berenika Nienadowska, piękna i wygimnastykowana tancerka, która podbiła Polskę występami w programie „Mam talent”. Tak, na zdjęciach w CKM pokazuje dużo więcej niż w telewizji!
Berenika Nienadowska CKM

Poza tym w numerze:

WYWIADY:


>Paranienormalni

Uwielbiani przez publiczność kabareciarze właśnie świętują 10. urodziny. A w CKM twórcy Mariolki, Kryspina i Balcerzaka opowiadają o tajnikach swojej wesołej pracy oraz prezentują skecz zbyt ostry, żeby pokazać go w TV.Robert Kubica
Długi, poważny wywiad ze słynnym polskim kierowcą wyścigowym i rajdowym. Robert Kubica mówi CKM m.in. o życiu poza Formułą 1, swoim bólu, uzależnieniach i ograniczeniach.

Łukasz Kruczek

Rozmawialiśmy z trenerem naszych skoczków narciarskich o sekretach sukcesu poprzedniego sezonu i planach na tegoroczne starty reprezentacji.

Maciej Kot
...ale żeby nie było za dużo o skokach narciarskich, to naszego znanego skoczka odpytaliśmy z piłki nożnej, samochodów oraz alkoholu.

berenika617.jpg

MĘSKIE TEMATY:

Jan Błachowicz – trening MMA
Polski wojownik walczący w amerykańskiej federacji UFC uczy w CKM, jak wykonywać skuteczne akcje i ciosy MMA. Także te zakazane przez przepisy...

Mike Tyson – autobiografia
Przemoc, alkohol, kradzieże i... gołębie – tak wyglądał początek kariery Mike'a Tysona, bokserskiego mistrza świata wagi ciężkiej. Przedstawiamy fragmenty szczerej i brutalnej autobiografii legendy światowego pięściarstwa.

Ferrari 458 Speciale A
Oszałamiająca nowość wśród motoryzacyjnych cacek dla bogaczy. F458 Speciale A, najseksowsniejszy sportowy kabriolet świata opisuje dla CKM Rafał Jemielita.

Co lubią kobiety
Mężczyźni też mają kompleksy. Okazuje się jednak, że łysina, wielki brzuch i inne męskie „wstydliwe przypadłości” tak naprawdę podobają się kobietom!

Niezniszczalni
Czy niektórzy ludzie są nieśmiertelni? Przedstawiamy autentyczne historie 10 zwykłych facetów, którzy w zupełnie niezwykły sposób wykpili się straszliwej – i pewnej – śmierci.

Pocisk roku CKM
Podsumowujemy rok 2014 w stylu CKM. Wyróżniamy wydarzenia, z których w minionym roku śmialiśmy się do łez oraz te, które sprawiły, że chcielibyśmy o 2014 roku zapomnieć.

berenika617a.jpg

MĘSKA KUCHNIA:

Kuchnia świętego Mikołaja
Z okazji zbliżającej się wizyty Świętego Mikołaja proponujemy przepisy na potrawy i napitki z jego ojczyzny, czyli Laponii. Tak, jest też przepis na danie z renifera.

MĘSKA MODA:
Jak elegancko - i za rozsądne pieniądze - ubrać się na sylwestra (oraz każdą inną specjalną okazję)? Ubrania z klasą przygotowała nasza stylistka, a prezentuje na sobie Michał „Top Model” Baryza.

Dodał(a): CKM.PL Czwartek 11.12.2014