Nowy CKM się zapowiada!

W marcowym wydaniu na okładce Klaudia Stec ostra blondynka z przebojowego programu MTV „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”
Klaudia Stec CKM
NA OKŁADCE: Klaudia Stec – ostra blondynka z przebojowego programu MTV „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”. Tego nie widzieliście w telewizji!

WYWIAD NUMERU: Kaliber 44 – Joka i Abradab, czyli bracia Michał i Marcin Marten, kultowi raperzy z kultowej kapeli hiphopowej (i słowo „kultowy” wcale nie jest tu na wyrost) rozmawiają z CKM o nowej płycie, dziewczynach, imprezach, amerykańskich ciężarówkach i

Test polskich piw - to nie jest nudny materiał, jakich wiele w innych czasopismach. My testujemy produkty polskich browarów rzemieślniczych razem z Jaokiem i Kozą z hardkorowej ekipy pyta.pl!

Lepszy sort Polaków – poznajcie naszych niezniszczalnych rodaków, których niezwykłe przygody przeczą prawom medycyny, fizyki i... zdrowego rozsądku.

Wielka Polska - zgodnie z patriotycznymi nastrojami tworzymy mapę Polski od morza do morza – i udowadniamy, że mamy prawo do ziem w połowie Europy (oraz kawałku Ameryki i Afryki).
promo_CKM617.jpg
Airboat na Śniardwach - na największym polskim jeziorze reporter CKM siadł za sterami płaskodennej łodzi śmigłowej. I nie przeszkodził mu fakt, że Śniardwy były wtedy całe skute lodem.

Łukasz Cieślewicz – słynny polski napastnik, wielka gwiazda piłki nożnej oraz trzykrotny mistrz kraju... na Wyspach Owczych. Tak!

Męskie gadżety – wielki przegląd kamer i urządzeń do nagrywania wideo. Kamery małe i duże, tanie i drogie, stacjonarne i latające, a nawet (w jednym przypadku)... karmiące psy.

Antyporadnik feministyczny – sposoby na zrozumienie myślenia nowoczesnych kobiet – i przetrwanie z nimi w związku.

Crime story – prawdziwe historie zakochanych i nierozłącznych par, które miłość zaprowadziła nie tylko do łóżka, ale też za kratki (lub, zależnie od okoliczności, do grobu).

I JAK CO MIESIĄC W CKM: Niekryty Krytyk – felieton / Męska kuchnia – szef kuchni CKM Tomasz Łagowski uczy, jak przygotować pysznego pstrąga / Męska moda – nowe męskie kolekcje prezentuje komik i stand-up‘owiec Michał „Kempa” Kempa.

Dodał(a): CKM.PL Czwartek 11.02.2016