Nowy CKM! W sprzedaży od 13 października

Na okładkę trafiła Joanna Paszkowska – seksowna uczestniczka programu „Damy i Wieśniaczki”, która zdradza tajemnice swojej znajomości z raperem Popkiem!
ckm-112016-cover.jpg

W ŚRODKU:
* Waleczni Polacy – walczyli z komunistami, tworzyli siły powietrzne różnych krajów, rozwijali programy rakietowe. 10 polskich żołnierzy, z których masz być dumny!  
* Ken Block – pogadaliśmy sobie z kultowym kierowcą rajdowym i rallycrosowym: wywiad o nowej „Gymkhanie NINE” i nie tylko.
* Życie to gra – specjalna sekcja dla graczy: recenzje najnowszych premier wideo, przewodnik po nowościach sprzętowych oraz... przegląd gier planszowych.  
* Swincar E–Spider – testujemy elektrycznego pająka, czyli dziwaczny pojazd terenowy (niektórzy nawet nazywają go samochodem), który pojedzie... wszędzie. No, prawie.  
* Białas w Compton – E–40, The Game, Suge Knight oraz inni: nasz człowiek pojechał do USA śladem amerykańskich gangsta–raperów. I przeżył.  
* Partnerstwo – karierowiczka, gaduła, nimfomanka i jeszcze więcej: poznaj 16 typów kobiet, których powinieneś unikać, nawet jeśli wyglądają jak gorące dziewczyny z CKM!  
* Floyd Mayweather Jr. – żywa legenda boksu i najlepiej opłacany sportowiec świata, znany też z arogancji, narcyzmu, skłonności do hazardu i luksusu. Fragmenty jego biografii.  
* Wynalazki, które zmieniły sport – monokok, tartan, GPS, ale też m.in. kosiarka do trawy. Przedstawiamy wynalazki, które wstrząsnęły światowym sportem i odmieniły go na zawsze.  
* Męska kuchnia: jak samemu zrobić burgera. To prostsze niż myślisz – i dobre!  
* Męska moda: eleganckie ciuchy na specjalne okazje prezentuje aktor Jakub Tolak.

ckm112016-srodek.jpg


Dodał(a): ckm.pl Środa 12.10.2016