Nowy film Tarantino - szczegóły

Po kasowym sukcesie „Django”, Quentin Tarantino kolejny swój film postanowił również osadzić w siodle. Nazywać się będzie „The Hateful Eight”, jest już scenariusz, trwają castingi.
the hateful eight


Quentin Tarantino poszukuje właśnie aktorów do swojego najnowszego filmu „The Hateful Eight”. Będzie to western oparty na tytule Johna Sturgesa z 1960 roku - "Siedmiu wspaniałych”, ten z kolei to remake "Siedmiu samurajów" Akiry Kurosawy z 1954 roku.


Tarantino ukończył wstępny scenariusz do swojego najnowszego filmu. Razem z dyrektorką castingu, Victorią Thomas, poszukują odtwórców poszczególnych ról w „The Hateful Eight”.

Póki co, mówi się o nazwiskach dwóch aktorów. Dla jednego z nich – Christophera Waltza („Django”, „Bękarty Wojny”) – Tarantino ponoć specjalnie napisał rolę. Dzięki reżyserowi aktor zdobył już dwa Oskary za role drugoplanowe we wspomnianych obrazach. Quentin za ostatni film dostał nagrodę Akademii za najlepszy scenariusz oryginalny, a tytuł zarobił 400 milionów dolarów na całym świecie.


Drugi aktor na giełdzie nazwisk to Bruce Dern. Wystąpił w „Django”, a Tarantino uważa go za skarb narodowy. Grał też w klasycznych westernach u boku Johna Wayne`a i Clinta Eastwooda, ma więc pojęcie o Dzikim Zachodzie.

Pierwsze zdjęcia do „The Hateful Eight” Quentin Tarantino zapowiedział na lato 2014.belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg

Dodał(a): gianni Czwartek 16.01.2014