Nowy hit do szkoły. Plecak z Andrzejem Dudą

Lata temu w szkołach królowały plecaki z dziecięcymi idolami – Spidermanem, Hanną Montaną i aktorami grającymi w produkcjach Disneya. Teraz czasy się zmieniły, a nasze pociechy na tornistrach mogą dumnie nosić... głowę państwa, prezydenta Andrzeja Dudę.
Zrzut ekranu 2022-09-11 o 18.25.28.png

"Szkolna moda" idzie z duchem czasu. Memy z Andrzejem Dudą w roli głównej przeszły na akcesoria codziennego użytku. Cena wielokomorowego, osiemnastolitrowego plecaka "DUDA 01" w kolorze czarnym wynosi 90 zł + koszty dostawy.
– Plecak zaprojektowano w modnym stylu retro. Ten typ plecaka doskonale sprawdzi się w turystyce miejskiej, a na co dzień może być wykorzystywany jako plecak szkolny lub plecak do pracy. Każda jednodniowa wyprawa będzie bardziej udana. Posiada jedną komorę główną oraz jedną mniejszą z przodu na drobne przedmioty. Całość wykonana jest z wysokogatunkowych materiałów. Dzięki użyciu takich materiałów, plecak może posłużyć dłużej niż jeden sezon – napisał w opisie producent.

Retro Duda 01 – kto by nie chciał takiego plecaka? Żałujemy, że w czasach naszego dzieciństwa nie mogliśmy wyciągać przyborów szkolnych z tornistra "Retro Kwaśniewski - 07".


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot.: screen allegro Niedziela 11.09.2022