Nowy numer CKM od piątku w kioskach!

Najseksowniejsza blondynka w Polsce Paula Tumala na okładce, a w środku m.in. wywiady z Tomaszem Hajto i Janem Błachowiczem oraz Jarosław „Masa” Sokołowski robiący... masę!

11_ckm_17-617.jpg


Bez dwóch zdań: listopadowy numer CKM (w kioskach już w październiku) pęka w szwach od niesamowitych zdjęć i artykułów. Piękna Słowianka Donatana i prezenterka MTV pokazuje, co ma najlepszego, najsłynniejszy świadek koronny w Polsce ujawnia swój trening na siłowni, a kultowy komentator piłkarski stawia truskawkę na torcie.

W nowym numerze CKM znajdziecie mnóstwo wywiadów i artykułów dla prawdziwych mężczyzn, m.in.:

* JAN BŁACHOWICZ – jeden z najlepszych polskich wojowników MMA zanim wejdzie do klatki na gali UFC w Gdańsku, mówi CKM m.in. o ostrym piciu, ostrym strzelaniu i przygotowaniach na koniec świata.

* TOMASZ HAJTO – niegdyś świetny piłkarz, dziś ulubiony komentator piłkarski Polaków i gwiazda internetu. Rozmawiamy o memach, hejtach, komentowaniu „FIF-y” oraz oczywiście tych detalach.

* JAROSŁAW SOKOŁOWSKI „MASA”
– nie, ze słynnym świadkiem koronnym nie rozmawiamy o mafii. W tym numerze CKM Jarosław Sokołowski pokazuje, skąd wzięła się jego ksywka: „Masa” robi masę na siłowni!

* RAFAŁ MASNY – 1/3 kultowej ekipy Abstrachuje opowiada nie tylko o budowaniu imperium na YouTube.

* SWINGING - poradnik dla tych, co chcieliby zacząć bawić się w „te rzeczy“, ale się wstydzą. Albo nie wiedzą jak.

* MĘSKA ROZ(G)RYWKA - gorące premiery tej jesieni: gry wideo, gadżety gamingowe, gry planszowe.

* HALLOWEEN – wiemy, że to mało polskie święto, ale i tak je lubimy. Z tej okazji w CKM test luksusowego karawanu, gadżety do straszenia bliźnich oraz... nagie dziewczyny w trumnach.

paula2017-promo1.jpg

To nie wszystko! W listopadowym CKM jest też oczywiście sekcja „Strefa wrzenia” z sesjami zdjęciowymi gorących polskich kobiet:


* PAULA TUMALA – była Słowianką u Donatana, damą w telewizji TTV i prezenterką w MTV. U nas Paula jest taka, jaką lubimy ją najbardziej: naga!

* MAXIME PARKER – niech cię nie zmyli ten pseudonim – to gorąca Polka z krwi i kości. Tylko trochę bardziej wytatuowana...

* DZIEWCZYNY I TRUMNY – polskie modelki pozują na polskich trumnach firmy Lindner. Te zdjęcia oglądaj tylko w czasie Halloween!

Listopadowy CKM 11/2017 w kioskach już od piątku 6 października.

paula2017-promo2.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): Mateusz Zieliński Czwartek 05.10.2017