Nowy numer CKM! Od teraz magazyn będzie miał większy rozmiar!

21. urodziny, niby w Polsce nie tak znaczące jak za oceanem, ale wzięliśmy sobie tę liczbę do serca i trochę podrośliśmy. Również z tej okazji dostaliśmy życzenia od cheerleaderek z Sopotu. Oczywiście wyraziły je w sposób charakterystyczny… dla nas, czyli w przepięknej sesji. W takich strojach na meczach dziewczyn nie spotkacie!
ckm-07-cover-jpg.jpg


Od lipcowego numeru CKM zyskuje większy format! I dobrze, te piękne sesje wymagają większego "płótna", a do tego zmieściliśmy w numerze jeszcze więcej treści. To pierwsza zmiana pod wodzą nowego redaktora naczelnego Pawła Jaśkowskiego. Zmian będzie więcej, o czym informuje we wstępniaku. Zmieniamy się, żeby jeszcze lepiej trafić w Wasze potrzeby. CKM na lipiec dostępny jest w sprzedaży od 26 czerwca 2019.

W tym numerze mamy dla Was:

MĘSKIE WYWIADY
Robert Karaś – najtwardszy człowiek na Ziemi. I zapewne w kilku najbliższych galaktykach. Pokonał dystans potrójnego Ironmana i odstawił rywali na lata świetlne. Kosmiczny wysiłek, jakiemu się poddaje, to tylko jeden z poruszanych wątków, bo wspomina też o swoich słabościach. Okazuje się, że ulega czemuś znacznie mniej groźnemu niż Kryptonit.

Jerzy Dudek – taki, jakiego nie znaliśmy. Polski bramkarz ma wiele twarzy. Mało kto wie, że jeździł w rajdach i latał samolotem na gapę. Prawie też został trenerem. Jurek sypie anegdotami z rękawa, a do tego jest gadułą. Ta rozmowa musiała być ciekawa.

Paweł Mąciwoda – Polak w legendarnej grupie Scorpions. Gra z nimi od 2004 roku i przeżył to rockowe szaleństwo, z czego zwierza się nam w krótkiej rozmowie.

Damian "Damie" Augustyniak – Polak w AS Romie! Jeśli nie kojarzysz go z transmisji meczów tego klubu, to… dobrze kojarzysz. Damie gra w lidze światowej, ale e-sportowej. Dołączył do jednej z najlepszych drużyn naszego globu i w "FIFĘ" mało kto mu dorównuje. Opowiada nam, jak do tego doszło.

Polscy stand-uperzy – Lotek, Syrek-Dąbrowski, Szumowski, Fiedorczuk i inni - przepytaliśmy śmietankę polskich komików na okoliczność naszych urodzin oraz okresu wakacyjnego i efekt był do przewidzenia – obsmarkaliśmy się przy słuchaniu tych historii, a wprowadzanie ich później do edytora przerywane było salwami śmiechu. Sprawdź, czy twoje historie są równie żenujące.

SESJE
Cheerleaders Flex Sopot – okładkowa sesja musiała być wyjątkowa. Nie jedna, a sześć dziewczyn wystąpiło w strojach, w których nie zobaczycie ich podczas żadnej z imprez, w których biorą udział. Na meczach nikt nie dopinguje lepiej niż cheerleaderki, więc nasz wybór nie mógł być inny – dziewczyny kibicują CKM-owi od dawna i obiecały robić to nadal.

cheer-last.jpg

Fotoodkrycia – ogłoszony w marcu konkurs dla fotografów i modelek zachwycił nas poziomem. Postanowiliśmy podzielić się z Wami pracami laureatów oraz autorów wyróżnionych. Spłynęła do nas masa dobrego materiału, widzimy więc potencjał w naszych czytelnikach i zamierzamy wystartować z nową edycją. A póki co, zobaczcie nowe talenty stojące po obu stronach obiektywu. Kilku fotografów, kilkanaście modelek, a wszystko w wydaniu, jakie lubicie najbardziej.

fotoodkr.jpg

MĘSKIE TEMATY
Superdriny - koktajle na lato, po których kac nie urwie ci głowy i nie wysuszy na wiór. Opracował je dla Was człowiek od zadań specjalnych - Maksym Ziółkowski, prowadzący kanał "Maksymalnie" na YouTube.

Kulisy akcji GROM - zbrojna szarża, która rozsławiła naszych specjalsów na świecie. Pułkownik Kruczyński opisuje, jak było. Czytając jego książkę, czuliśmy zapach prochu i słyszeliśmy świszczące koło uszu kule. Obrazowe opisy przeniosą Was do Iraku z roku 2003.

Zagraniczny podryw - Wyjeżdżasz na urlop i liczysz na wakacyjny romans? Podpowiadamy, jak postępować z lokalnymi kobietami podczas letnich ekskursji. Nie wszędzie zadziała uniesienie brwi i cytat Joeya Tribbianiego "How you doin’?". Lektura obowiązkowa przed wyjazdem za granicę.

Jak tanio podróżować - Paweł Svinarski, gospodarz kanału "Dla pieniędzy" na YouTube, daje konkretne podpowiedzi, jak kupić bilety lotnicze za drobne. Chyba jednak polecisz gdzieś w te wakacje.

Wakacje od faceta - felieton Aleksandry Różdżyńskiej o tym, co daje urlop od faceta. I czy jest z niego powrót.

Fit grill - grillować trzeba umieć! Nie wszystko można wrzucić na ruszt, bo nie wszystko jest zdrowe. Niestety, pewnie jadłeś większość z tych rzeczy. Niestrawność, nadprogramowe kilogramy, kac... Nasz dietetyk kliniczny, Patryk Iwański, ma na to wszystko sposoby.

Freak fighty - możesz je wyśmiewać, ale zyskują coraz szerszą widownię. Nie tylko w Polsce. Odpowiadamy na pytania skąd się wzięły i przede wszystkim po co.

Samochodem na wakacje - kojarzy się z PRL-em, bo wtedy mniej się latało. Zobacz, jak zorganizować wypad autem.

Trening ironmana - tak hartuje się stal i charakter zwycięzcy! Ćwiczenia na wytrzymałość triathlonisty.

fit-072019.jpg

Letni styl
- jak nie popłynąć (modowo), gdy z nieba leje się żar. Obowiązkowa lista ciuchów na lato.

Trochę "inne" festiwale - jeśli nudzą cię mainstreamowe festyny, będące tłem dla zdjęć na social media, sprawdź wydarzenia, z których znajomi na pewno nie mają fot.

Najnowsze auta, motocykle, gry, książki, filmy, seriale i wiele innych rzeczy, których nie sposób tu wymienić.

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na 12 miesięcy dostaniesz dwa numery za darmo! KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): ckm.pl Wtorek 25.06.2019