Nowy Playboy z Miss Beskidów

Miss Beskidów, finalistka konkursu Miss Polski, prezenterka telewizji muzycznej ESKA TV. Miłośniczka adrenaliny, szybkich samochodów, hip-hopu, siatkówki, kamer i dalekich podróży. Gwiazda z okładki - piękna i naga Ola Kot!
Playboy_04.jpg

WYWIADY: Jan A.P. Kaczmarek - zaskakujący wywiad ze zdobywcą Oscara
Dziewczyny i rock & roll przekreśliły jego karierę wirtuoza fortepianu. Miał zostać dyplomatą, ale wolał grać muzykę dla straceńców. Oscarowe kompozycje do Marzyciela napisał po to, by udowodnić w Hollywood, że oprócz słowiańskiego mroku ma w sobie również i światło. A amerykański sen spełnił, bo miał polską ambicję, by wygrać.

20 PYTAŃ DO: Milla Jovovich
Spotkaliśmy sie w Londynie. W środku nocy, w opuszczonej fabryce. Milla zagrała tam w kameralnym widowisku The Night That Flows stworzonym na potrzeby promocji Toyoty C-HR. Następnego dnia rano byliśmy umówieni na rozmowę. Milla zaczęła od swego rytuału – zapalenia elektronicznego papierosa.

PLAYMATE: Amerykański PLAYBOY wraca do nagości
Dokładnie po roku bez pełnej nagości, amerykański PLAYBOY przywraca to, z czego jest najbardziej znany, czyli zdjęcia rozebranych piękności. Piękno kobiecego ciała wraca do PLAYBOYA pod hasłem „Nagość jest normalna”. Zgadzamy się, a patrząc na te zdjęcia, dodalibyśmy jeszcze, że w niektórych przypadkach nagość jest po prostu piękna. Nowa Playmate Nina Daniele - Miss Kwietnia!

Promo-1.jpg

RAPORT: III Wojna Światowa czyli hakerzy na usługach rządów
Witamy w XXI wieku! Nikt do siebie nie strzela, ale spowodowane straty są ogromne. Ta cyberwojna już trwa!

PROFIL:  Depresja miliardera
Minecraft to gra bijąca rekordy popularności. Grafika jest toporna, jednak graczy urzekło to, ze możesz w niej  wszystko, a nic nie musisz. Jedyne cele to te, które wyznaczasz sobie sam. I, jak na ironie, właśnie tak dziś wygląda życie jej twórcy, który ma tyle pieniędzy, ze może pozwolić sobie na wszystko, ale...
Co twórca „Minecrafta” robi ze swoją fortuną?

FOTOEROTICA
Wszystkich dobrych zdjęć nadsyłanych na konkurs Fotoerotica jest tyle, że brakuje miejsc na podium, by je uhonorować. Jednak na pewno zasługują one na wyróżnienie – zobacz druga cześć publikacji konkursu PLAYBOYA

MOTORYZACJA:
Testujemy Nissana GT-R
„Dziki z natury, dobrze ułożony”. Trzeba przyznać, ze reklamowe hasło Nissana GT-R idealnie oddaje jego charakter. To auto, które pokazuje pazur przy mocniejszym naciśnięciem gazu.

Porsche na lodzie, czyli driftowanie pod biegunem.
„Cały dzień w podróży, żeby pojeździć Porsche? Mógłbym poświęcić na męczący transport nawet 3 dni i zmieniać samolot za samolotem, bo po lodzie za kołem podbiegunowym nie jeździ sie codziennie”– mówi Rafał Jemielita, redaktor PLAYBOYA

25-LECIE POLSKIEGO PLAYBOYA – zobacz najdziwniejsze gadżety, o których pisaliśmy przez wszystkie lata.

Dodał(a): ckm.pl Piątek 17.03.2017