Ostatni weekend z listopadowym numerem CKM. Czy go masz?

Piękna blond Paula, Jan Błachowicz, Tomasz Hajto, „Masa” robiący masę – to wszystko (i jeszcze więcej) zaraz cię ominie, jeśli jeszcze nie kupiłeś listopadowego numeru CKM!

paula2017-promo1.jpg

Listopadowy numer CKM będzie w sprzedaży tylko do czwartku 9 listopada. I będziesz żałował, jeśli go nie kupisz – bo dosłownie pęka w szwach od niesamowitych zdjęć i artykułów.

Gwiazdą tego numeru jest oczywiście boska PAULA TUMALA – najseksowniejsza blondynka w Polsce! Była Słowianką u Donatana, damą w telewizji TTV i prezenterką w MTV, ale u nas jest taka, jaką lubimy ją najbardziej: naga!


Oprócz niej w listopadowym CKM pojawia się trzech twardych facetów:

JAN BŁACHOWICZ, jeden z najlepszych polskich wojowników MMA który w wielkim stylu zwyciężył na ostatniej gali UFC w Gdańsku, mówi CKM m.in. o ostrym piciu, ostrym strzelaniu i przygotowaniach na koniec świata.

TOMASZ HAJTO, niegdyś świetny piłkarz, a dziś ulubiony komentator piłkarski Polaków i gwiazda internetu rozmawia z nami o memach, hejtach, komentowaniu „FIF-y” oraz oczywiście tych detalach.

Zaś słynny i kontrowersyjny świadek koronny JAROSŁAW SOKOŁOWSKI „MASA” nie mówi nam o mafii – ale za to pokazuje i tłumaczy w tym numerze CKM, skąd wzięła się jego ksywka: „Masa” robi masę na siłowni!

To oczywiście wciąż nie wszystko, co znajdziesz w listopadowym CKM. Dodajmy choćby tylko to: Rafał Masny z Abstrachuje, Maxime Parker nago, oraz... poradnik dla swingersów!

Listopadowy numer CKM będzie w kioskach tylko do 9 listopada!

11_ckm_17-617.jpg

...a już w piątek 10 listopada pojawi się w sprzedaży następny, nowy numer CKM – z kalendarzem na rok 2018!

Ale o tym opowiemy więcej w przyszłym tygodniu ;)

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Piątek 03.11.2017