Papież też facet. Franciszek polubił na Instagramie fotkę wyzywającej modelki

Nie wiemy, czy papież osobiście prowadzi swój profil na Instagramie, czy też robi to za niego jakaś “szara eminencja”. Natomiast mamy pewność, że wśród tysięcy polubień pod zdjęciem brazylijskiej modelki erotycznej pojawiło się jedno z oficjalnego konta Franciszka.
papa.png
Papież Franciszek znany jest z niekonwencjonalnego podejścia do spraw Kościoła Katolickiego. Stara się ocieplać jego wizerunek, a sam kreuje się na postępowego duchownego. W 2016 roku założył nawet profil na Instagramie, gdzie śledzą go miliony użytkowników. I choć nikogo nie obserwuje, to najwyraźniej zdarza mu się podglądać niektóre owieczki.

Sprawdź: Nowe papamobile. Ma nietypowy napęd

Paroma milionami obserwatorów może pochwalić się także modelka erotyczna Natalia Garibotto. Pod jednym z jej ostatnich postów zawrzało bardziej niż w piekle, bo serce pod jej zdjęciem zostawił sam papież lub ktoś, kto zarządza jego profilem. Brazylijka występuje na nim w skąpym stroju uczennicy. Obok takiej dziewczyny żaden facet nie przeszedłby obojętnie.


Niewątpliwie modelka doznała łaski uświęcającej na widok lajka od Franciszka. Szybko zrobiła zrzut ekranu, na którym widać polubienie od papieża i pochwaliła się nim na swoim profilu. Oczywiście jak można było się spodziewać, po nagłośnieniu sprawy w mediach, serduszko od głowy Stolicy Apostolskiej znikło. Trzeba jednak pamiętać, że co raz trafiło do sieci, na zawsze w niej pozostanie.

Zobacz galerię modelki, którą docenił papież:Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram, flickr Środa 18.11.2020