Para influencerów sprzedawała szkolenie o tworzeniu idealnego związku. Teraz się rozstali

Związek 'zakochanych' wytrzymał... trzy miesiące. Krótki staż nie przeszkadzał parze w prowadzeniu szkoleń, jak stworzyć idealny związek. Wszystko ma jednak swój koniec, lecz tutaj koniec pojawił się zanim zdążyliśmy traktować ich na poważnie. Czekamy na szkolenie, jak się rozstać w sposób idealny.
Zrzut ekranu 2022-02-17 o 08.13.16.png

Mowa o Annie Skurze i Dawidzie Piątkowskim. Influencerzy przez 3 miesiące żyli "wspaniałym życiem" i bawili się m.in. na Bali, gdzie wynajęli dom. 

Przed finałem WOŚP para dołączyła do akcji i zorganizowała szkolenie, z kto®ego środki przekazano na cele dobroczynne. Piątkowski stwierdził, że za takie szkolenie bierze 10 tys. złotych, lecz z racji okoliczności odbiorcy mogą liczyć na "promocję" i zapłacić tylko 49 złotych. Pojawią się chętni na szkolenie dziennikarskie od redaktora CKM–u? Zazwyczaj bierzemy za to 10 tys. złotych, ale dziś wystarczy czteropak i używany telewizor, by miał na czym oglądać ekstraklasę.

Zrzut ekranu 2022-02-17 o 08.23.16.png

Para rozstała się chwilę przed walentynkami. Stwierdzili, że idealnym prezentem na taką okazję będzie zostanie przyjaciółmi. "Idą walentynki, postanowiliśmy zrobić sobie prezent. Nie spodziewaliśmy się tego całkowicie, zostaniemy... przyjaciółmi" - przekazali na wspólnej relacji na Instagramie. 

"Jak nie masz trybu mentalnego, że codziennie nie wiesz, co się dzieje, że za pięć minut nie wiesz, gdzie polecisz, czy zaraz nie będzie jakiejś mega przygody, to odpuść. Ten związek był mega przygodą. Jestem Ani niesamowicie wdzięczny, wzbogaciłem się o 10 lat albo i więcej życia w te trzy miesiące. Także musicie sobie wyobrazić, jaki to jest emocjonalny rollercoaster. Wymiękłem, nie umiałem nadążyć. Dla takiego podróżnika jak ja, weekendowego, to było ogromne wyzwanie" - opowiadał Piątkowski.

Zrzut ekranu 2022-02-17 o 08.25.07.png

Dawid zasłynął z mantry: "rzuć szkołę, weź kredyt i wybuduj dwa bliźniaki". Zdolność kredytowa? Komu to potrzebne. Piątkowski pokazuje, że da się wyciągnąć grosze ze wszystkiego, wystarczy dobrze kombinować i być na bakier z moralnością.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / instagram.com Czwartek 17.02.2022