Patoyoutuberzy:'przejmiemy władzę, wprowadzimy terror narodowy'

Niedawno było głośno o sprawie związanej z Aleksandrem Jabłonowskim, który został aresztowany za organizację antysemickiego marszu w Kaliszu. Wyszedł on jednak z aresztu i zapowiada zemstę. Opublikował nagranie, w którym zapowiada walkę z systemem
Zrzut ekranu 2021-12-7 o 11.09.31.png

Jabłonowski został aresztowany w listopadzie na 3 miesiące, ale po 3 tygodniach kaliski sąd zmienił areszt na poręczenie majątkowe. Wystarczyło wpłacić 20 tys. Złotych, by 'bohater' pojawił się na wolności.Po wyjściu przedstawił 'nowe cele', a wśród nich atak na Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych: "Nasi prokuratorzy się za was wezmą. Znajdziecie adres OMZRIK. I słuchajcie, jakby poszło mnóstwo... bo to są nazistowskie bestie". Następnie rzucili coś znacznie bardziej niepokojącego: "Przejmiemy władzę i skleimy Polskę w wielką pięść (...) przyjdą wybory, przejmiemy władzę, wprowadzimy terror narodowy".

Nas uczono, by mierzyć siły na zamiary. Skoro Jabłonowski miał spędzić 3 miesiące za kratkami przez organizację antysemickiego marszu w Kaliszu, to plan podbicia całego kraju może skończyć się stukrotnie gorzej. Ale czym jest prawo, gdy w grę wchodzi tworzenie nowego ładu.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / youtube.com Wtorek 07.12.2021