Philips OneBlade First Shave – świetny wybór dla nastoletniego syna

Philips OneBlade First Shave to rewolucyjna maszynka do golenia dedykowana dla nastolatków, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z goleniem. To proste w obsłudze i bezpieczne dla młodej cery urządzenie.
Zrzut ekranu 2022-05-11 o 12.27.03.png

Jeśli jesteś rodzicem nastolatka, zapewne doskonale wiesz, że z pozoru niewielkie niedogodności mogą urosnąć do rangi wielkiego problemu, a kwestia wyglądu to temat podwójnie wrażliwy. Nie każdy dorastający chłopak chce rozmawiać na temat swojego pierwszego zarostu, a nie każdy też wie, co z pierwszymi włoskami na twarzy zrobić. Niektórzy więc hodują swoje dziewicze wąsy, inni próbują podglądać ojców lub eksperymentują z jednorazówkami i później próbują ukryć zacięcia. Co możesz w takim razie zrobić? Być cichym wsparciem i po prostu zostawić swojemu synowi maszynkę dedykowaną do jego nastoletniej cery, czyli OneBlade FirstShave. 

Zrzut ekranu 2022-05-11 o 12.30.24.png

Łagodny dla nastoletniej cery
Philips OneBlade First Shave to rewolucyjne urządzenie przeznaczone dla chłopaków dopiero rozpoczynających swoją przygodę z goleniem. Dostępna w tym modelu dodatkowa powłoka przeciw podrażnieniom pozwala sunąć gładko po skórze, unikając niepotrzebnych zacięć, podrażnień czy zaczerwienień. Pierwsze golenie będzie więc przede wszystkim bezpieczne. Za wszystkim stoi technologia Philips OneBlade, a to już marka sama w sobie przetestowana przez miliony mężczyzn na całym świecie.

Technologia OneBlade
Szybko poruszające się ostrze wykonuje 200 cięć na sekundę, gwarantując naprawdę sprawne golenie. System podwójnej ochrony umożliwia z kolei bezpiecznie golenie w każdym kierunku – nie trzeba być więc w goleniu doświadczonym. Chociaż OneBlade First Shave jest wyjątkowo łagodny dla nastoletniej skóry, to dobrze poradzi sobie nawet z twardszym zarostem.

Komfortowy w użyciu
OneBlade First Shave posiada wodoodporny uchwyt, dlatego można stosować go na sucho i mokro – nawet pod prysznicem. Bateria maszynki jest wtrzymała - po pełnym naładowaniu w 8h urządzenie działa nawet do 30 min, więc OneBlade First Shave ma wszystko, czego młodym chłopakom potrzeba.

Prosty w obsłudze
OneBlade First Shave jest naprawdę prosty w obsłudze. Wystarczy jeden klik i gotowe - bez zbędnych tłumaczeń czy długiego przesiadywania w łazience. Dzięki niemu każdy dorastający młody chłopak może w bezpieczny sposób i samodzielnie zadbać o swój pierwszy zarost - jedynie z Twoim lekkim wsparciem.


Dodał(a): redakcja Środa 11.05.2022