"Piła" powraca. Na ekranie Samuel L. Jackson i Chris Rock

Twórcy słynnego cyklu postanowili kolejny raz zmierzyć się z ociekającą krwią historią. W sieci jest już dostępny zwiastun filmu „Spirala: Nowy rozdział serii Piła”.

spirala.JPG


Żeby wnieść odrobinę świeżości, to tytułową piłę zastąpiono spiralą. Fani niekończącej się opowieści powinni być więc zadowoleni, wszak nadal pozostajemy w skrzynce z narzędziami.

Nowy film opowiadać historię młodego, aroganckiego detektywa i jego zawodowego partnera. Mężczyźni prowadzą śledztwo w sprawie sadystycznych morderstw, które powinny „spodobać się” wielbicielom serii „Piła”. Z opisu dystrybutora wynika, że funkcjonariusze dają się wciągnąć zabójcy w wyjątkowo okrutną i niebezpieczną grę. 

CZYTAJ TAKŻE: TAKĄ KAWĘ PIJĄ SADYŚCI. SĄ BADANIA

Za kamerą stanął Darren Lynn Bousman („Piła II-IV”), a na ekranie widzowie zobaczą Chrisa Rocka i Samuela L. Jacksona. Oprócz nich, w obsadzie znalazło się miejsce dla m.in. Nazneen Contractor, Joshna Stolbergai i Leili Leigh. Scenariusz napisali Pete Goldfinger i Josh Stolberg.


Początkowo premiera filmu była planowana na październik 2020, ale ostatecznie zdecydowano się wcześniejszą dystrybucję. Światowa premiera będzie miała miejsce 13 maja 2020, w Polsce film wejdzie na ekrany dwa dni później.

ZOBACZ TAKŻE: TAK WYGLĄDA "LAND OF WAR" CZYLI POLSKIE "CALL OF DUTY"
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Środa 26.02.2020