Piwny hotel

Piwne jacuzzi, piwne spa, piwny prysznic, piwne posiłki - to wszystko znajdzie się w ofercie hotelu tworzonego przez browar BrewDog, na który zrzucają się internauci.

gl.png

W skład oferty BrewDog wchodzą piwa o zawartości 32%, 41% i 55% alkoholu. Tych ostatnich powstało zaledwie 12 sztuk, a sprzedawane były w wypchanych zwierzętach. Teraz firma, do której należy sieć pubów i browarów, postanowiła otworzyć hotel.

Sonda

Z czego byś skorzystał?

DogHouse nie będzie jednak zwyczajnym, kilkugwiazdkowym przybytkiem z minibarkami i jednym dużym barem. Dla piwoszy będzie niczym Disneyland. Ma zapewniać eksperymentalne środowisko, które pozwoli zatopić się w świecie piwa kraftowego.

W ofercie hotelu ma znaleźć się możliwość korzystania z jacuzzi wypełnionego – tak, zgadłeś – piwem. Zadanie obsługi będzie miało polegać na pilnowaniu, aby żaden gość się nie utopił.

Prócz tego ma być Spa, w którym serwowane będą piwne zabiegi, a do każdego pokoju ma przylegać łazienka z piwnym prysznicem. Śniadania, obiady i kolacje również będą piwne.

Zainteresowani tajnikami przemysłu, o ile wstaną odpowiednio wcześnie, będą mogli obserwować pracę browarników, ponieważ hotel ma znajdować się przy browarze w mieście Columbus w stanie Ohio.

Indiegogo - The DogHouse & Sour beer facility, Columbus. from BrewDog on Vimeo.


Koszt takiego interesu ma wynieść łącznie około 6 milionów dolarów, czyli 24 miliony złotych. Aby zdobyć przynajmniej część pieniędzy, firma rozpoczęła crowdfundingową kampanię na Indiegogo. Chciano zebrać 75 tysięcy dolarów.

I chociaż do końca kampanii został miesiąc, już udało się uzbierać 164% założonej kwoty, a więc niecałe 123 tysiące dolarów.

Koszt noclegu dla dwóch osób wraz ze śniadaniem ma wynosić 150 dolarów, czyli jakieś 600 złotych. Nie jest to zbyt wygórowana cena, za jedną noc w piwnym raju.


Oferujemy firmie naszą pomoc w testowaniu hotelu. Mamy spore doświadczenie, bo jacuzzi wypełnione piwem od dawna stoi w redakcyjnej piwnicy, a już nudzi nas ciągłe czekanie w kolejce.Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.: https://www.indiegogo.com Poniedziałek 06.03.2017