Plejada gwiazd na starcie EXOTIC RAGE by BUH

W czwartek startuje Exotic Rage by BUH - najbardziej wyczekiwana impreza motoryzacyjno-lifestylowa w Polsce. Wśród uczestników przedstawiciele show biznesu i miłośnicy motoryzacji, którzy od czternastu lat tworzą to wyjątkowe wydarzenie. W tym roku uczestnicy wspierają Fundację Braci Collins, która z sukcesami pomaga dzieciom w trudnej sytuacji rodzinnej.
Zrzut ekranu 2021-07-7 o 17.35.07.png

To już czternasta edycja najbarwniejszej imprezy motoryzacyjnej w Polsce. Na starcie ponad czterdzieści zapierających dech w piersiach aut typu Gran Tourismo. „To prawdziwa gratka dla fanów supercarsów i jeden z niewielu momentów, kiedy w jednym miejscu można zobaczyć przegląd najszybszych samochodów sportowych klasy premium dopuszczonych do ruchu drogowego.” – zaznacza Przemysław Waszczuk organizator Exotic Rage by BUH. 

Wśród tegorocznych załóg mocna reprezentacja przedstawicieli show biznesu. Na starcie zobaczymy m.in.: Piotra Stramowskiego, Rafała Collinsa, Jana Błachowicza, Piotra Kędzierskiego, Popka, Kizo i Jerzego Dziewulskiego. Przed uczestnikami cztery dni intensywnych zmagań na ziemi, wodzie i w powietrzu. Każdy dzień to nowe wyzwania i punktowane zadania do wykonania w określonym limicie czasowym.

„W tym roku kolorowa kawalkada przemierzy Warmię i Mazury. W sobotę wieczorem załogi dotrą do Gdańska, gdzie w klubie Sassy odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz Fundacji Braci Collins. Wśród przedmiotów wystawionych na licytację m.in. podpisana przez Ronaldo koszulka Realu Madryt, czapka z podpisem Nicki Laudy czy flaga Ferrari z podpisem Schumachera!” - dodaje Przemysław Waszczuk.

Uroczyste zakończenie Exotic Rage by BUH odbędzie się 12 lipca w Klubie Sassy, gdzie poznamy najlepszą załogę tegorocznej edycji. 

Organizator zaplanował specjalne strefy dla fanów motoryzacji. Samochody biorące udział w Exotic Rage by BUH będzie można zobaczyć: 9/07 w Piaskach (Hotel Mazurski Raj), 10/07 Giżycku (okolice Twierdzy Boyen) i 11/07 Forum Gdańsk.  

Dodał(a): CKM.PL Środa 07.07.2021