Po kłótni z dziewczyną staranował płot... jej samochodem

Niektórzy nie przepadają za rodzinnymi kolacjami. 35–latek z Woli Trzydnickiej pojechał ze swoją partnerką do jej rodziców. Podczas tego spotkania zaczęli się kłócić. Zdenerwowany facet postanowił zemścić się na dziewczynie.
plot2.jpg

Mężczyzna wziął kluczyki do Hondy, która należała do jego partnerki. Mimo protestów pozostałych uczestników kolacji, wyszedł z domu i wsiadł do samochodu. Długo jednak nie jechał, ponieważ jego trasa skończyła się kilkaset metrów dalej, na betonowym płocie.

plot.jpg
35–latek próbował jeszcze jechać dalej, lecz samochód ugrzązł w błocie. Facet zostawił więc wóz i wrócił do dziewczyny pieszo, informując ją, że uderzył w ogrodzenie. Oddał jej kluczyki i poszedł przed siebie.
Zatrzymali go policjanci i sprawdzili stan trzeźwości. Okazało się, że mężczyzna miał prawie dwa promile alkoholu we krwi. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu nawet 2 lata pozbawienia wolności, a później zakaz prowadzenia pojazdów przez kolejne trzy lata. Dodatkowo facet odpowie także za zniszczenie płotu i samochodu.

Nawet, gdy sobie popijecie, lepiej nie kłóćcie się ze swoją partnerką. Jeżeli nie będziecie się mogli jednak powstrzymać, to trzymajcie się daleka od samochodu. Szczególnie, gdy piliście i nie jest to wasz wóz.


A co do Hondy... zobaczcie ten wóz!


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / KPP Wtorek 15.12.2020