Pokazują dzieciom zdjęcia niepełnosprawnych ludzi i wrzucają ich "śmieszne" reakcje do sieci

Jakby to kogoś jeszcze dziwiło, kolejny obrzydliwy trend pojawił się na TikToku. Tym razem odpowiedzialne za to nie są dzieci, a ich rodzice. Dorośli ludzie pokazują zdjęcia niepełnosprawnych swoim pociechom i nagrywają ich reakcję.
tiktok-5064078_1280.jpg

Myśleliśmy, że po udawaniu ofiar holokaustu i połykaniu ogromnych ilości tabletek, nic już nas na TikToku nie zdziwi. Myliliśmy się, ponieważ aplikację podbija kolejny idiotyczny trend.

Musisz zobaczyć: Facebook jak Tinder - nowa funkcja

Walka z uprzedzeniami co do osób niepełnosprawnych trwa w najlepsze, mimo to niektórzy nadal uważają, że tacy ludzie nie powinni się nigdzie pokazywać. W tym gronie jest także TikTok, który cenzuruje filmy osób brzydkich i biednych.Głupiej modzie sprzeciwiła się publicystka Melissa Blake, która cierpi na zespół Freemana–Sheldona, przez co ma zdeformowaną twarz. Kobieta zauważyła, że w ostatnim czasie ataki na osoby niepełnosprawne przybrały na sile właśnie przez filmiki na TikToku.


Niestety moda przechodzi na inne aplikacje. TikTok na bieżąco usuwa filmy z reakcji dzieci na zdjęcia osób niepełnosprawnych, ale przeniosło się to już chociażby na instagram. Niedawno pisaliśmy o tym, żeby niektórym dzieciom odebrać możliwość korzystania z internetu, teraz jednak widzimy, że problem jest zdecydowanie więksi – niektórzy rodzice także powinni dostać "bana".Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Piątek 04.09.2020