Polski raper z drugim międzynarodowym sukcesem

Polskii to raper, któremu przyglądamy się od dawna. Choć to dopiero początki jego muzycznej kariery, już może pochwalić się osiągnięciami, które może pozazdrościć mu wielu doświadczonych artystów. Jego pierwszy singiel 'Im Good' pojawił się na kanale GRM Daily, który subskrybuje ponad 5,5 miliona użytkowników. Właśnie odbyła się premiera drugiego numeru – French. Można go znaleźć na kanale Mixtape Madness.
Zrzut ekranu 2022-09-2 o 20.53.43.png

Polskii to 24–letni raper z Olsztyna, który obecnie mieszka w Londynie. Mimo emigracji, nie zapomniał o korzeniach, a wręcz z dumą promuje Polskę na arenie międzynarodowej. Właśnie na kanale Mixtape Madness pojawił się jego drugi numer – French. Znajdziecie go poniżej:Od początku bardzo trzymamy za niego kciuki. Szczególnie cieszy nas fakt, że Polskii ma naprawdę przeogromny talent, żyje muzyką i reprezentuje nasz kraj, co widać po szeregu nawiązań do ojczystego państwa.

Rok temu na kanale Mixtape Madness pojawił się numer naszego człowieka Miszela "God Save The Queen".  Teraz Michał jest wymieniany wśród najlepszych artystów w naszym kraju. Liczymy na to, że co najmniej podobny sukces czeka Polskiego. 

"Mimo, że jest to dopiero jego drugi numer, ja bardzo mocno trzymam kciuki i będę starał się wspierać, a wytwórniom w Polsce dziwię się brakiem zainteresowania" – pisał w poście dotyczącym premiery French rapowy influencer Lil Konon. Podejrzewamy, że w przypadku takich umiejętności, zainteresowanie przyjdzie lada moment.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Piątek 02.09.2022