Polskie CrossFiterki rozebrały się w szczytnym celu

To bardzo popularna forma pomagania potrzebującym i zawsze wspieramy tego typu inicjatywy. Tym bardziej, że są to przepiękne Polki i tym bardziej, że mają ciała, nad którymi w CrossFicie pracuje się krwią, potem i łzami. Nie ma dróg na skróty.
cf 3city1.jpg

18 dziewczyn z CrossFit Trójmiasto zafiksowanych na punkcie tej aktywności i zdrowego trybu życia pokazało efekty swojej katorżniczej pracy i wystawiły swoją fizyczność. przed obiektyw fotografa Jana Górczaka. Ten w perfekcyjny sposób uchwycił ich onieśmielające wręcz ciała. I tu dochodzimy do odwiecznej dyskusji – czy panie są seksowne czy nie.Idąc tropem, że „piękno tkwi w oku patrzącego” albo, że o gustach się nie dyskutuje, zostawiam kwestię oceny w skali 1-10 każdemu z Was. Jednak pewnych zasług tym dziewczynom odmówić nie można – waleczności, uporu, zaciętości, wytrwałości i siły. Zarówno mentalnej jak i fizycznej. Jeśli doświadczysz CrossFitu i przyłożysz się do ćwiczeń, bardzo szybko przekonasz się, że to sport, w którym przekraczasz swoje granice prawie na każdym treningu.

Dziewczyny postanowiły zawalczyć jeszcze o jedną kwestię. Akcja „Odważne dla odważnych” to odpowiedź na inicjatywę trójmiejskich CrossFiterów, którzy również rozebrali się do kalendarza na 2017 rok, by wspierać kobiety chore na raka piersi. Dziewczyny z kolei zwracają uwagę na męskie sprawy – profilaktykę raka jąder.Proces tworzenia kalendarza był bardzo czasochłonny. Ciała trzeba było trochę podrasować odpowiednimi treningami i dietą - wszystko włącznie ze zdjęciami zajęło 12 tygodni. Wydanie jest tym bardziej wyjątkowe, bo powstało zaledwie 500 egzemplarzy. Zamawiać możesz mailowo pod adresem [email protected] oraz na fan page`u Odważni Wygrywają. Koszt to 69 złotych. Jeden na pewno zawiśnie w redakcji CKM.PL. Oczywiście obok kalendarza CKM na 2017 rok.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: facebook.com/JanGorczakPhotography Wtorek 08.11.2016