Pomysł na zimowy urlop: narty i koncerty na szczycie Alp

To świetny sposób na połączenie co najmniej dwóch pasji!

urlop na nartach.jpg

Dni stają się coraz krótsze, letni urlop to już odległa przeszłość, a ty zaczynasz łapać jesienną depresję? Nie musi tak być! Wybierając się na wyjazd z Winterevent, szybko poczujesz, że wracasz do życia. To nie tylko tanie, zagraniczne wyjazdy na narty, ale również możliwość wzięcia udziału w Polish Days & WinterEvent Festiwal, czyli wyjątkowych koncertach na samym szczycie Alp.

Jeżeli do tej pory nie wiedziałeś, jak spędzić tegorocznego sylwestra lub zimowy urlop, wycieczki z WinterEvent będą strzałem w dziesiątkę. To świetna opcja dla grup przyjaciół, par, rodzin z dziećmi, oraz amatorów i doświadczonych pasjonatów sportów zimowych. W cenie wyjazdu otrzymujesz pakiet udogodnień, w tym: zakwaterowanie bezpośrednio na stoku, skipass, opłaty za wyciągi, dojazd autokarem de lux, wstęp na wszystkie eventy, transport na miejscu, oraz specjalne opaski, które upoważniają do rabatów na jedzenie i alkohole. Co więcej, jeżeli do tej pory nie jeździłeś na nartach, ale chcesz spróbować, bez obaw – na miejscu możesz skorzystać z pakietu szkoleń w polskiej Rossignol-Academy znajdującej się we Włoszech. Szkolenie odbywa się pod okiem najlepszych polskich instruktorów w formie zajęć indywidualnych lub grupowych.

154150171508089200.jpg

To świetna okazja do poznania interesujących osób, zdobycia nowych doświadczeń i aktywnego wypoczynku w pięknych okolicznościach przyrody. Jednak tym, co szczególnie przyciąga ludzi spragnionych wrażeń, jest możliwość połączenia wyjazdu na narty z udziałem w koncertach Polish-Days & WinterEvent Festiwal. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego na scenie ustawionej w parku narodowym, na wysokości 2000 metrów, wystąpią najpopularniejsze polskie gwiazdy i DJ-e. Do tej pory na festiwalu zagrali m.in. Kamil Bednarek, Cleo, czy Grzegoż Hyży. Koncerty odbywają się w dolinie słońca, czyli włoskim Val di Sole, gdzie panują idealne warunki dla narciarzy i snowboardzistów. Co więcej, jeżeli nie załapiesz się na wyjazd do Italii, to w 2019 roku możesz wybrać się w 4 inne miejsca, w których również odbędą się duże festiwale muzyczne, m.in. Les Orres we Francji i Veysonnaz-Nandaz w Szwajcarii.

Narty i piękne widoki za dnia, muzyczne szaleństwo w nocy

Polish Days & WinterEvent Festiwal to impreza organizowana od 2017 roku. Pierwsza edycja przyciągnęła 8 tysięcy osób, za to w roku 2018 liczba uczestników wynosiła już ponad 11 tysięcy. Val di Sole ma wiele do zaoferowania – włoską kuchnię, niesamowitą atmosferę, słoneczną pogodę i zapierające dech w piersiach widoki.

Wbrew pozorom, wyjazd z WinterEvent nie nadweręży za mocno twojego budżetu. Wszystko to dzięki specjalnym porozumieniu, które firma zawarła z władzami regionu i włoską izbą turystyczną. WinterEvent zdobyło dofinansowanie na organizację i promocję imprezy. Dzięki temu, choć atrakcji jest sporo, koszt wyjazdu będzie o wiele niższy niż w przypadku standardowych biur podróży. Na Polish-Days pojedziemy już od 999 zł za osobę. Za to dla osób lubiących relaks w basenach, saunach i strefie spa, przygotowano opcję de lux, za którą zapłacimy od 1699 zł za tydzień.


Dodał(a): Izabela Popko Środa 07.11.2018