Popek nagrał kawałek z Dr Albanem. Hip-hopolo level Norbi

Hit sprzed 30 lat właśnie dostał nowe życie za sprawą Popka, który nagrał go na feacie z Dr Albanem. Nowa wersja “It’s My Life” tak buja, że nie ma na nią… lepszego określenia niż hybryda hip-hopu z disco polo. Do sieci trafił już teledysk z udziałem obu panów.
itsmylife.jpg
Pierwsze pogłoski o domniemanym featuringu Popka i Dr Albana, pojawiły się pod koniec lipca. Na Instagramach obu artystów pojawiły się ich wspólne zdjęcia z lotniska. Już wtedy można było przypuszczać, że panowie szykują jakąś petardę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@dralbanofficial witaj w 🇵🇱

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Finally this polish clash . Popek vs Dr Alban.

Post udostępniony przez dralbanofficial (@dralbanofficial)


Tak też się stało, a okazał się nią hip-hopolowy letniaczek, będący wskrzeszoną wersją przeboju sprzed prawie 30 lat. Utwór Popka z gościnnym udziałem Dr Albana sampluje hit z 1992 roku. “It’s My Life” w oryginalnej wersji odbił się echem na całym świecie i podbijał listy przebojów w Szwecji, Włoszech, Austrii, Niemczech, Holandii i Belgii.

“It’s My Life włączam nad ranem, nagrywam hit z Dr Albanem” – nawija samozwańczy Król Albanii. Nowa wersja została okraszona teledyskiem, w którym występuje Popek i Dr Alban w towarzystwie atrakcyjnych dziewczyn.Dr Alban obecnie ma 62 lata i jest szwedzkim piosenkarzem eurodance nigeryjskiego pochodzenia. Co ciekawe o uśmiechy na twarzy słuchaczy walczył nie tylko muzyką. Na przełomie lat 70. i 80. przybył do Szwecji, żeby studiować stomatologię. Potrzebował na to pieniędzy, dlatego zdecydował się zostać DJ-em. 

Szybko jednak zdobył popularność jako muzyk, a w zawodzie dentysty pracował tylko przez 2 lata. Stąd nawiązanie w teledysku do tej profesji. Ostatecznie z niej zrezygnował i zajął się na dobre karierą muzyczną.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Youtube Czwartek 13.08.2020