Popek rusza w trasę po Polsce. Bez nakazu aresztowania

Wszystko wskazuje na to, że Popek - znany również jako Król Albanii – twórca najbardziej obciachowego i zarazem najbardziej chwytliwego i najchętniej oglądanego hip hopolo, wróci do Polski i to drogą oficjalną, a nie na naczepie TIRa czy w łodzi wiosłowej.

Tak przynajmniej na swoim fan page`u pisze jeden z jego ziomali z Gangu Albanii – Rozbójnik Alibaba, czyli Robert Mączyński, znany jako Robert M czy Franko. Zaczęło się od zajawki w postaci zdjęcia tabliczki Prokuratury Rejonowej w Szczecinie.

Wiedz ze coś sie dzieje

Opublikowany przez Rozbojnik Alibaba na 7 kwietnia 2016


Następny wpis wyjaśnił wszystko. A przynajmniej w kwestii wizyty Popka w Polsce:
„Ostatni mój czas spełniałem sie także w roli menadżera, lubię podejmować nowe wyzwania, pierwszym jakie sobie postawiłem we współpracy z Popkiem to ze ściągnę go do polski... Przez ostatnie pół roku gdy okazało sie ze za to czas sie zabrać było wiele nerwów i zamieszania - aż do dziś gdyż Paweł od 5 minut nie jest poszukiwany europejskim nakazem aresztowania, dziękuje każdemu kto pomógł i do tego sie przyczynił a w szczególności : Mecenas Michał Żuraw, Primo Men oraz Klaudia   i całej reszcie ludzi która była z nami, teraz zaczynamy trasę koncertowa jako Gang Albanii w komplecie ( Pop Borixon Alibaba ) oraz Popek Solo. Borygo jedziemy już do Ciebie otwieraj szampana ;) Widzimy sie mordki w całej Polsce oraz Europie na audiencji króla i jego świty  przed nami zapewne ciężki rok, ale z Wami sie spotkać aż morda sie cieszy jak dziecku na cukierka !”

Ostatni mój czas spełniałem sie także w roli menadżera, lubię podejmować nowe wyzwania, pierwszym jakie sobie postawiłem...

Opublikowany przez Rozbojnik Alibaba na 7 kwietnia 2016


Paweł „Popek” Rak od 2007 roku przebywa w Wielkiej Brytanii ze względu na kłopoty z prawem, które miały go wpędzić na długo za kraty. Przy zapowiedziach koncertów Gangu Albanii w Polsce fani zastanawiają się czy połączy się z nimi na Skypie, czy może przyjedzie w przebraniu. Oferowali mu nawet pomoc w ucieczce, gdyby policja wpadła na jego trop w rodzimym kraju.

Wybierasz się na koncert Popka i Gangu Albanii w Polsce?
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: fb.com Czwartek 07.04.2016