Popek w reklamie ekskluzywnego domu handlowego

Raper, piosenkarz, tancerz, czyli ogólnie rzecz ujmując człowiek wielu talentów wystąpił w reklamie domu handlowego Vitkac.

popek-mma-a12b5a6ecced21bdd8907ec68ef4cd9e_4d9191.jpg

W ciągu ostatnich kilku lat Popek przeistoczył się z internetowego mema w pełnoprawnego celebrytę. Człowiek, który jeszcze niedawno mógłby się pojawić w telewizji jedynie w formie ciekawostki, teraz stał się jej gwiazdą. Ogromna popularność walczącego w KSW i „tańczącego z gwiazdami” Popka nie uszła uwadze reklamodawców. Paweł Mikołajuw (bo tak naprawdę nazywa się pochodzący z Legnicy celebryta) wziął udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Viva”, która odbyła się w luksusowym domu handlowym Vitkac. Podczas zdjęć Popkowi towarzyszyła jego córka, a on sam miał na sobie spodnie dresowe, będące owocem współpracy Kanye Westa z Adidasem.

Trzeba przyznać, że w ciągu ostatnich kilku lat Popek, zwany również Królem Albanii przeszedł naprawdę ciekawą drogę. Gdyby ktoś w 2007 roku (a więc wówczas, gdy ukazał się solowy materiał „Wyjęty spod prawa”) powiedział, że dziesięć lat później zobaczymy rapera w „Tańcu z gwiazdami”, zapewne spotkałby się jedynie z szyderstwami. Jak się jednak okazuje, w show biznesie nie istnieje coś takiego, jak scenariusz zbyt nieprawdopodobny.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. youtube Środa 28.03.2018