Popek zamierza założyć własną partię polityczną

- Ja mam, kur*a, osobiście tego dość – mówi Popek w manifeście wideo umieszczonym na swoim kanale na YouTube.
popek.jpg

Na polskiej scenie politycznej pojawił się kolejny gracz, który odbiera nam jakąkolwiek nadzieję na dobrą przyszłość. Bo o ile o aspiracjach politycznych Popka było głośno już od dawna, o tyle sądziliśmy, że raper postanowi ograniczyć się do współpracy z Januszem Korwin-Mikkem i jego partią.

Tymczasem Król Albanii ogłosił na swoim kanale na YouTube, że postanawia założyć swoje własne ugrupowanie o nazwie Młoda Polska. – Kochani rodacy, w zaistniałej sytuacji nie mamy co na nich liczyć – mówi w filmie Popek wskazując na Sejm. – Ja mam, kur*a, osobiście tego dość. Dlatego robię to dla dobra moich dzieci i waszych dzieci i zajmuję się polityką i otwieram partię Młoda Polska – deklaruje raper.

– Oddając głos na Młodą Polskę głosujecie na samych siebie. Ja musiałem zmienić swoje życie dla swoich dzieci i zamierzam zmienić ten kraj także dla swoich dzieci. Pamiętajcie, że ten kraj jest w naszych rękach. My jesteśmy właścicielami tego kraju i tylko my możemy coś w tym kraju zmienić. Ja nie jestem aniołkiem, popełniłem dużo błędów, tylko że ja do tych błędów potrafię się przyznać – dodaje Popek.Fenomenalnie, bardzo się cieszymy, że Popek potrafi być taki samokrytyczny, ale obawiamy się, że nawet to nie sprawi, że zdołamy zapomnieć o jego „dorobku artystycznym”. Wciąż jednak pozostaje światełko nadziei w tunelu, że może ten manifest jest tylko elementem jakiegoś happeningu.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen YouTube Poniedziałek 17.12.2018