Popkowi... coś wypadło. Nagranie nagiego rapera hitem Twittera

Przypadkiem sami napisaliśmy rapowy wers w drugim zdaniu tytułu. Nie będziemy jednak rozpisywać się na temat naszych umiejętności, ponieważ rozchodzi się o coś zupełnie innego. W sieci pojawiło się nagranie Popka, na którym widać odrobinę za dużo, chociaż 'za dużo' może być mylące.
popek.jpg

Wakat "Króla Albanii" chyba się zwolnił, w końcu nie przystoi szlachetnie urodzonemu, by upubliczniać takie wideo. Chciałoby się rzec: "Popuś, czy to ty?", ale niestety nie mamy tutaj żadnych wątpliwości, w końcu Paweł jest dosyć charakterystyczną postacią i ciężko byłoby go pomylić z kimkolwiek. Nagranie, w którym widać Popka męskość, dosłownie w moment podbiło Twittera.
Raper jeszcze nie odniósł... zaraz. Raper, wokalista, muzyk, aktor, zawodnik MMA i albański król jeszcze nie odniósł się do sprawy. Ciężko znaleźć tak naprawdę informację, czy był to wyciek, czy też Popek nieco się pomylił podczas wysyłania dość intymnej wiadomości wideo. Oczywiście artyści tego pokroju nie mają się czego wstydzić. 

Nagrania nie umieszczamy w treści ze względu na to, że zapewne większość z was nie chce oglądać męskiego przyrodzenia. My niestety je zobaczyliśmy i odwidzieć się tego nie da, więc możemy tylko was zapewnić, że żadnych skaryfikacji i tatuaży nie ma. Ot, zwykły członek. Zainteresowani mogą wpisać w wyszukiwarce Twittera "#popek" i gwarantujemy, że się pokaże. Nie ponosimy jednak żadnej odpowiedzialności za szkody wyrządzone po tym kilkusekundowym seansie.


Dodał(a): CKM.PL / fot.: Screen Twitter.com Środa 18.01.2023