Popularny polski streamer jest zoofilem? Pokazał swoją historię przeglądarki

To prawda, że od skrótów pokroju Lol, CS czy TVP trzymamy się z daleka. W tym wypadku jednak musimy przyczepić się jednej osoby, która na co dzień pokazuje na żywo, jak gra w gry. RandomBruce, czyli niezwykle popularny streamer, niedawno pokazał podczas transmisji swoją historię przeglądarki. Hasła, które się w niej znajdują, są co najmniej gorszące.
random.jpeg

"My co*k in her mouth and my dogs di*k in her ass", co w wolnym tłumaczeniu znaczy: Mój penis w jej ustach i penis mojego psa w jej tyłku. To tylko jedna z rzeczy wyszukiwanych przez RandomBruce'a. Dalej są najpopularniejsze nagrania, wyszukiwanie jak świnia uprawia stosunek z kobietą i blondynki, które także poddają się takim czynnością ze zwierzętami. Pisaliśmy niedawno o najdziwniejszych fetyszach, ale celowo pominęliśmy coś tak obrzydliwego. 

Zrzut ekranu 2023-01-26 o 20.25.11.png

Streamer próbował się już z tego tłumaczyć i stwierdził, że chciał jedynie zobaczyć "motyw upodlenia". Jeśli jakimś cudem jest to prawda, to zapewne teraz może na to patrzeć, bazując na swoim przykładzie – w końcu powinien stracić rzesze fanów, przynajmniej taką mamy nadzieję. W końcu internet szybko zapomina, ale mamy nadzieję, że w tym wypadku łatka zostanie z nim na długo.
RandomBruce znany jest z wielu kontrowersji, większość uchodzi mu płazem, ponieważ tworzy wokół siebie łatkę wariata. Z jednej strony można było się po nim spodziewać takiego wybryku, z drugiej zaś zoofilia jest tak okropnym zjawiskiem, że do tej pory czujemy niesmak, jak piszemy o jego ksywie.

Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot.: youtube.com Czwartek 26.01.2023