Prezenty last minute dla faceta cz.1

Czekasz z niecierpliwością na Świętego Mikołaja? Nie możesz doczekać się niespodzianek pod choinką? Zadbaj żeby te niespodzianki były przyjemne
prezent dla faceta gwiazdka


Możesz zainspirować się naszymi zestawieniami i opowiadać o rzeczach w nich zawartych swoim bliskim, możesz niby omyłkowo zostawić otwartego laptopa na tej stronie a obok położyć długopis i kartkę z rozpoczętym listem „Drogi Święty Mikołaju…”, a może czytała to wcześniej twoja wybranka i już zdążyła zapakować tę jedyną naprawdę męską biżuterię. Faceci również lubią błyskotki i nikt im tego zabronić nie może. Dopóki oczywiście błyskotki te dobierasz z gustem i są one najwyższej jakości.

Zegarki to idealny prezent dla faceta na gwiazdkę. Tym bardziej, że jest to dobry `prezent last minute`, które kupisz bez problemu w sklepach stacjonarnych i w internecie od ręki. I na rękę. Jeśli chcesz usprawiedliwić wydawanie kasy na chronografy, to pamiętaj, że niektóre z nich po pewnym czasie osiągają dużo wyższą cenę niż przy zakupie pierwotnym.

Pamiętaj też, że nie musisz płacić za nie od razu. Możesz zapłacić kartą kredytową i spłacić w dwóch transzach lub kupić zegarek na raty. Jeśli zakupy prezentów odkładasz na ostatnią chwilę, zakup zegarka będzie świetnym sposobem na uratowanie świątecznej atmosfery... Do tego każdy z wymienionych czasomierzy jest obowiązkowym elementem mody męskiej 2013.


Dodał(a): gianni Poniedziałek 17.12.2012