PSY i Snoop Dogg - Hangover

Do tej pory nikt nie wie, na czym polegał fenomen kawałka PSY „Gangnam Style”, a jednak zebrał na YouTubie dwa miliardy odsłon! Drugi utwór – „Gentleman” ślizga się na popularności pierwszego i ma już 700 milionów wyświetleń. Miliard jest w zasięgu ręki, a na nim pewnie się nie skończy.
hangoverpsyotw.jpg

PSY znów atakuje dziwnym utworem, tym razem podpina się pod niego (o tempora, o mores!) legendarny Snoop Dogg. I chyba nazwaliśmy rzeczy po imieniu, bo w tym układzie, to raper może liczyć na wypromowanie się przy koreańskim wokaliście. Niezliczone klipy wypuszczone przez kalifornijskiego hip hopowca nie mają tyle odsłon, co nieliczne teledyski skośnookiego grubaska.

hangoverpsy1.jpg
Kawałek PSY i Snoop Dogga „Hangover” traktuje o grubym imprezowaniu i skutkach dnia następnego. Wymiotowanie, zawroty głowy, klin na kaca oraz retrospekcje poprzedniego wieczoru. Polski weekendowy standard. Teledysk w trzy dni obejrzano 35 milionów razy.Utwór zapowiada singiel PSY - „Daddy”, który wypuści w lecie tego roku, a pełny album pod koniec 2014. Jeśli Jae-sang Park zbliży się z ilością sprzedanych płyt do liczby wyświetleń na YouTubie, to może być bardziej bogaty niż świeżo upieczony muzyczny miliarder – Dr. Dre.

Dodał(a): gianni Środa 11.06.2014