Queens of the Stone Age na OWF

Kolejny wykonawca w line-upie Orange Warsaw Festival 2014 rozszyfrowany. Po Kings of Leon jest to Queens of the Stone Age. Póki co, sprawdza się wersja Jarosława Kuźniara. Dziennikarz TVN24 napisał na swoim Twitterze: " Już wiem, kto zagra w tym roku na #OrangeWarsaw Na razie mogę napisać tylko tyle KOLQOTSAFATMDGSDDK".
owf 2014 bilety


Wczoraj odpadły pierwsze litery – Kings Of Leon. Dziś odcinamy QOTSA - Queens of the Stone Age. Kolejne to prawdopodobnie Folrence and the Machine. DGSDDK – media obstawiają, że będzie to David Guetta, Snoop Dogg i Dawid Kwiatkowski. Jednak raper już dwa lata temu porzucił swój pseudonim na rzecz nowego – Snoop Lion. Ostatnio wrócił do funku i wraz z muzykiem Dam Funk występuje pod pseudonimem Snoopzilla. Czyżby miał powrócić do korzeni podczas OWF 2014?

Queens of the Stone Age to autorski projekt Josha Homme'a, muzyka cieszącego się w branży najwyższym uznaniem. Ceniony jest za otwartość pozwalającą twórczo rozwijać rockowe korzenie z twórczości Cream czy The Doors w często niespodziewanym aranżacyjnie i gatunkowo kierunku.Koncert Queens of the Stone Age na OWF 2014 odbędzie się w ramach europejskiej trasy festiwalowej promującej szósty studyjny longplay zespołu - „…Like Clockwork” - który przyniósł mu dwie nominacje do nagrody Grammy. Album został nominowany w kategorii Best Rock Album, zaś pierwszy singiel promujący to wydawnictwo „My God Is The Sun” w kategorii Best Rock Performance.

Queens of the Stone Age zagrają w piątek 13 czerwca.

Orange Warsaw Festival 2014 to siódma edycja największego eventu muzycznego w stolicy. Odbędzie się 13-15 czerwca 2014 na Stadionie Narodowym.

Sprzedaż biletów ruszy 21 czerwca o godzinie 10:00 na stronie organizatora.belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg

Dodał(a): gianni Wtorek 14.01.2014