Red Bull Jump & Freeze. To będzie najbardziej szalone morsowanie tej zimy!

Dzisiaj jest ostatni dzień by zgłosić swoją drużynę - do dzieła!

J&F-800x450-a.jpg

Już 26 lutego w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rozegrane zostaną jedyne w swoim rodzaju zawody, które na całym świecie przyciągają śmiałków poszukujących niecodziennych wyzwań. Już niebawem 30 drużyn wykona spektakularny zjazd zaprojektowanymi przez siebie pojazdami, zakończony skokiem do basenu z zimną wodą. Jury, w którego skład wejdą m.in. skialpinista Andrzej Bargiel i pilot akrobatyczny Łukasz Czepiela, wyłoni zwycięzców oceniając walory artystyczne i sportowe każdego z przejazdów. Kreatywni konstruktorzy mogą już dziś zgłaszać swoje maszyny na redbull.pl/jumpandfreeze.

Red Bull Jump & Freeze w ujęciu z drona, fot. Nuri Yilmazer.jpg

Red Bull Jump & Freeze - poznaj szczegóły

Wielu osobom już samo wejście zimą do lodowatej wody wydaje się pomysłem szalonym. 30 drużyn entuzjastów mocnych wrażeń i dobrej zabawy na stoku, którzy 26 lutego zameldują się na starcie Red Bull Jump & Freeze, z pewnością udowodni, że nawet morsowaniu można dodać dodatkowych skrzydeł! W zaprojektowanych i własnoręcznie zbudowanych pojazdach wykonają widowiskowy zjazd po 100-metrowym stoku narciarskim, zakończony stylowym skokiem i lądowaniem w basenie wypełnionym zimną wodą.

Przejazdy ekip składających się z maksymalnie trzech osób oceniane będą przez jury, w skład którego wejdą Andrzej Bargiel, Łukasz Czepiela, a także osobistości ze świata show biznesu i Tik Toka. Sędziowie oceniać będą uczestników biorąc pod uwagę dwa elementy:

· SHOW – czyli walory artystyczne pojazdu, stroje i pokaz, jaki zawodnicy zaprezentują przed startem

· SKOK – w którym uzyskana punktacja zależeć będzie od stylu i dynamiki zjazdu, lotu, jak również efektownego lądowania

O wyniku zdecyduje suma zdobytych punktów. Warto się postarać, gdyż na zwycięską drużynę czeka niezwykła przygoda. Kapitan wygranej ekipy będzie miał do wyboru jedną z trzech opcji: Przelot samolotem akrobacyjnym z Łukaszem Czepielą, lub Przejazd driftowy z Kubą Przygońskim oraz Wyprawę skitourową w Tatry z Andrzejem Bargielem.

zawodnik przebrany za garbusa na chwilę przed skokiem do wody, fot. Dmitriy Tibekin .jpg

Dodatkowo każdy członek triumfującej drużyny otrzyma zegarek Instinct marki GARMIN.

Jeśli wciąż poszukujesz nowych wyzwań, a kreatywność to twoje drugie imię, ta impreza zdecydowanie jest dla Ciebie. Zaprojektuj maszynę gotową do skoku i już dziś wyślij zgłoszenie na: redbull.pl/jumpandfreeze.

J&F-900x1600-a.jpg

Harmonogram zgłoszeń:

· Od 17.01.2022 do 10.02.2022 - Internetowe zgłoszenia do projektu

· Do 14.02.2022 - Ogłoszenie zespołów zakwalifikowanych do finału

Partnerzy wydarzenia: Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, GARMIN, Tik Tok


Dodał(a): Katarzyna Lemanowicz Czwartek 10.02.2022