Rihanna - nowy, gorący klip

Rihanna znów to zrobiła. Sprawiła, że jej najnowszy teledysk zapętliliśmy w naszych odtwarzaczach i robota padła nam na pół dnia. Siedzielibyśmy przy nim cały dzień, ale trzeba przecież popracować. Dlatego obejrzeliśmy go ostatni raz i postanowiliśmy go Wam pokazać.
rihanna kiss it better.jpg

Oczywiście wrócimy do niego jeszcze wielokrotnie – tak jak do pozostałych gorących kawałków „Barbadoskiej Księżniczki”. Bo bardziej niż kolejnych roznegliżowanych zdjęć Emily Ratajkowski wyczekujemy następnych gorących klipów Rihanny. Każdy z nas to przyzna – Robyn Fenty (bo takie jest prawdziwe nazwisko wokalistki) wyglądałaby seksownie nawet w reklamie makaronu (który zapewne nawijałaby sobie na piersi).

Rihanna wygina się i pręży, jak to ma w zwyczaju, ozdabiając w ten sposób swoje kllipy. Kolejny raz udowadnia, że nie potrzeba zbyt obfitej oprawy wokół jej osoby w wideo. Wystarczy, że założy transparentne ciuchy, przez co błyśnie piersiami, pupą, a jej wibrujący głos sprawi, że ugną nam się kolana. Tak też się stało.Aha, zapomniałem dodać, że kawałek nazywa się "Kiss It Better" i pochodzi z najnowszej płyty Rihanny - "Anti".
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 01.04.2016