Robert Lewandowski został producentem wykonawczym płyty Donatana

To będzie zapewne najgorętsza współpraca w 2017 roku. Robert Lewandowski oficjalnie został producentem wykonawczym najnowszej płyty Donatana, która już niedługo ma ukazać się na rynku.
lewy donek.jpg

Spektrum działalności „Lewego” rozszerza się o kolejną branżę. Po tym jak ogłosił, że otwiera własną knajpę i dom mediowy, do sieci trafiła informacja, że piłkarz wejdzie także do branży muzycznej. I to z mocnym przytupem. Lewandowski nawiązał bowiem współpracę z Donatanem i objął funkcję producenta wykonawczego nowej płyty producenckiej muzyka.

Na nowym krążku Donatana pojawią się różni wykonawcy, reprezentujący różne gatunki muzyczne, a rola Lewandowskiego przy jego współtworzeniu będzie polegać na przygotowywaniu materiałów muzycznych, doborze wykonawców, promocji i realizacji teledysków.

RL9 x Donatan

Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic. Już niedługo zaprezentujemy Wam nasz wspólny projekt z udziałem najciekawszych wykonawców z różnych gatunków muzycznych. Będzie OGIEŃ Donatan 👊🏻 🔥

Opublikowany przez Robert Lewandowski na 6 listopada 2017


Obaj panowie poinformowali o całym przedsięwzięciu i nawiązaniu współpracy za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych w formie krótkiej zajawki filmowej. „Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic. Już niedługo zaprezentujemy Wam nasz wspólny projekt z udziałem najciekawszych wykonawców z różnych gatunków muzycznych.” – napisał na swoim Facebooku Lewandowski.

Data oficjalnej premiery płyty, lista wykonawców i utworów ma zostać podana w trzecim tygodniu listopada 2017 roku.

ZOBACZ TEŻ FOTKI OLI CIUPY - JEDNEJ ZE SŁOWIANEK DONATANA!
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. facebook.com/rl9official Czwartek 09.11.2017