Ronie paker z New Jersey

Nie oceniaj książki po okładce. Nie każdy mięśniak to idiota.
Ronnie

Ronnie jeden z głównych bohaterów serialu Ekipa z New Jersey imponuje muskulaturą. Spokojnie, nie nosi dresów i białych skarpetek. To chłopak - orkiestra. Czy zdajecie sobie sprawę, że Ronnie to zaprzeczenie "polskiego mięśniaka", bo:

Pracował w nieruchomościach. Do takiej pracy same bajcepsy nie wystarczą. Trzeba mieć łeb na karku (oczywiście nie chodzi o absolutny brak szyi). Mało tego, chłopak ceni tradycję – miał wspólny biznes z tatą i dziadkiem.

Chce być aktorem. Nie dość, że przystojny to i ambitny. Dotychczasowa popularność mu nie wystarcza. Czy będzie drugim Sylvestrem Stallone?

Otworzył własny sklep na Bronxie – Shore Store. Przy prowadzeniu własnego interesu monstrualne ramiona nie pomogą. Do tego trzeba mieć pomysł i sposób na jego realizację, a to wszystko wymaga… inteligencji, której jak widać naszemu bohaterowi „Ekipy z New Jersey” nie brakuje.

Za czasów szkolnych uczęszczał na zajęcia z modelingu. Już od najmłodszych lat chciał się podobać. Zgodnie ze słownikiem starszych pokoleń - nauka nie poszła w las, Ronnie na każdym zdjęciu wychodzi powalająco!

Dalsze losy „Ekipy z New Jersey” możecie śledzić w tę niedzielę o godzinie 22:00 na kanale MTV.


Dodał(a): Ostatni mohikanin Poniedziałek 07.01.2013