Roznegliżowana sesja zdjęciowa w remizie strażackiej. Tak się bawi Barlinek

Chcesz wziąć udział w aktowej sesji zdjęciowej, a nie masz studia? Tuptaj do pobliskiej remizy! Na taki pomysł wpadła kobieta, która wykorzystała (oczywiście bez wiedzy strażaków) budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku. Co autor miał na myśli? Nie mamy zielonego pojęcia.
Zrzut ekranu 2023-03-3 o 14.45.56.png

Na jednym zdjęciu naga kobieta miała nałożoną maskę gazową i siedziała na rowerze. Coś wam to przypomina? To dobrze, bo nam też nie. Zdjęcia oczywiście pojawiły się w sieci. Strażacy z OSP natychmiast wydali oświadczenie, w którym informują, że wszystko odbyło się bez ich wiedzy. Poinformowali również o sprawie policję.

"Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku oświadcza, że incydent w ostatnim czasie związany z niestosownymi zdjęciami wykonanymi w remizie naszej jednostki miał miejsce bez zgody i wiedzy członków OSP Barlinek. W związku z tym sprawa została zgłoszona na policję. Jako strażacy gotowi nieść pomoc ludziom i ratować ich życie jesteśmy poruszeni, że ktoś dopuścił się tak niestosownych czynów w naszym imieniu. Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy nie będą utożsamiać naszych druhów z tą sprawą" - napisano na Facebooku OSP Barlinek.

Z nieoficjalnych źródeł wynika, że następnym miejscem sesji zdjęciowej będzie pobliski komisariat. Role się jednak odwrócą, ponieważ to fotografowi funkcjonariusze wykonają kilka portretów.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot.: Facebook Piątek 03.03.2023