Rozwiązanie konkursu Call of Duty: Black Ops II

Dwa miesiące temu zadaliśmy wam pytanie: Dlaczego „COD Black Ops II” jest najlepszą strzelanką? Dziś ogłaszamy zwycięzców
call of duty black ops ii konkurs


Otrzymaliśmy ponad sto odpowiedzi: rzeczowych, mało rzeczowych, dowcipnych, mniej dowcipnych, celnych, chybionych, a nawet kilka pisanych wierszem!

Po długich naradach ustaliliśmy, że nagrody w postaci trzech zestawów limitowanej edycji kolekcjonerskiej „Call Of Duty Black Ops II” otrzymują (pisownia odpowiedzi oryginalna):

Przemek (ciemson)
Bo jest jak dobry sex
Uwaga objaśniam ()*
1. Jest gra wstępna (Dobry początek że człowiek chce rokoszować się tą chwilą)
2 Wartka akcja ( Facet przerobił całą Kamasutrę z kobietą  od deski do deski i jeszcze raz!!! ;) )  
3 I wielki Finał ( I jego kobieta jeszcze jeszcze mocniej i szybciej  a na koniec mówi zagramy jeszcze  raz??!!!! Czyli co ma ?? ...... sami wiecie  :) i taki jest Call of Duty :Black Ops II 


Seba (giannaka)
Call of Duty Black Ops2 to najlepsza strzelanka w nią mozna grać od nocy do poranka . Najlepsze na śniadanie jest to zajebiste strzelanie, Na obiad Black Opsy smakują jak 2 klopsy a przy kolacji jest najwięcej akcji .Istieje jedno najlepsze danie to jest Black Opsowe   podwójne strzelanie.

Mariusz (dygon)
Black ops II jest najlepsza strzelanka bo po ciezkiej 12godzinnej pracy nie ma nic lepszego niz pozabijac wszystkich i nie poniesc zadnej kary za to !! Malo tego !! mozna to powtarzac co wieczor albo cale dnie w weekend !!

Nagrody wyślemy pocztą. Zwycięzcom gratulujemy!

Dodał(a): ckm Środa 12.12.2012