Ryfa Ri: 'Pierwszy tekst napisany na kartce to był diss na moją mamę' - wywiad

Ryfa Ri była gościnią 4. odcinka podcastu Podstęp Podcast. Po Człowieku Wardze, Pryksonie i Masnym czas na pierwszą kobietę. Było tak, jak zawsze z Anną, czyli hip-hop z najlepszej jego strony.
Zrzut ekranu 2024-04-11 o 17.08.57.png

W trakcie ponad godzinnej rozmowy Ryfa opowiada o tym, jak zaczęła się jej przygoda z muzyką, skąd ksywa, a także o tym jak reagowała na muzykę prezentowaną w filharmonii. W trakcie rozmowy zdradziła również, że pierwszym tekstem jaki napisała był diss na mamę, która odpowiedziała artystce.

"Rapuje, tańczy, a ekipa WCK, do której należy, to niekwestionowana definicja hip-hopu. Pogadaliśmy o muzyce, celebryckim świecie i tym, dlaczego młodzi raperzy tak często mają problem ze starszymi kolegami po fachu i na odwrót, dlaczego dla weteranów rap-sceny zachowanie nowicjuszy bywa niezrozumiałe. Sprawdźcie wywiad z Ryfą!" - tak opisywaliśmy WYWIAD z Ryfą sprzed 4 lat. Lata mijają, a ile się zmienia? No właśnie.

Czym jest Podstęp podcast? 

Postęp Grupa połączyła siły z aktorką Ewa Serwą i odpalili nietypowy podcast. Wśród
pierwszych gości pojawiają się Maciej Dąbrowski, Masny i Prykson Fiks. Dlaczego ten podcast jest nietypowy? W założeniu gość przychodzący do programu nie wie, z kim rozmawia, oczywiście działa to w dwie strony. Kontaktują się przez ścianę i dopiero podczas finałowej fazy obie osoby decydują, czy chcą się poznać, czy nie.

">

Dodał(a): Konrad Klimkiewicz mat. prasowe Czwartek 11.04.2024