Sadomasochistyczne bikini

Co jest dziś absolutnie najmodniejsze na plażach całego świata? Kostiumy kąpielowe, które zawstydziłyby nawet bohaterów „50 twarzy Greya”

p_original.png

Jeśli chodzi o damską modę, to zazwyczaj nie trzymamy ręki na pulsie. Nie wiemy, czy w danym sezonie modniejsze są beże, czy zielenie. Mamy gdzieś to, czy aktualnie bardziej trendowe są torebki w kształcie trapezu, czy trójkąta. Kiedy kobieta z przejęciem opowiada, że obecnie baskinki są modniejsze od spódnic kopertowych i pareo, totalnie nie wiemy, o co jej chodzi.

Screen Shot 2016-07-28 at 11.36.57.png


Rzadko bo rzadko, lecz jednak mają miejsce takie modowe wydarzenia, które obserwujemy z wielką uwagą. Oto właśnie mamy do czynienia z jednym z nich: tego lata trendowe dziewczyny na całym świecie oszalały na punkcie kostiumów kąpielowych, nazywanych „bondage bikini”.

Skąd mogła nadejść dziwna, fetyszystyczna i wyuzdana moda, polegająca na noszeniu kostiumów kąpielowych przypominających liny do krępowania ciała partnerki seksualnej? 

205_original.pngOczywiście, że z szalonej Japonii, która ma istnego bzika na punkcie bondage’u – to w końcu tam od setek lat rozwijana jest tradycyjna sztuka Kinbaku. Narodziła się ona w początkach XVII wieku w celu skutecznego wiązania jeńców wojennych, aby z czasem przerodzić się w coraz wymyślniejsze metody krępowania kochanek w sypialni przy użyciu długiego sznura.


Zdecydowanie najmodniejszym strojem kąpielowym tego rodzaju jest produkt japońskiej firmy Pocket Tokyo, od której zaczęło się owo globalne szaleństwo.

Dziś ślicznotki ubrane w skąpe bondage bikini można podziwiać zarówno na plażach całego świata, jak i w internecie: w takich strojach prężą się m. in. Kylie i Kendall Jenner, Bella Hadid oraz Demi Lovato, czy też gwiazdy Instagrama, takie jak Gia Marie.

A photo posted by Gia Marie (@missgiamarie) on


Dodał(a): Czwartek 28.07.2016