Setka zwykłych ludzi robi striptiz

Zwykły striptiz nigdy nie wygląda jak ten z klubów go-go. Przekonajcie się o tym, oglądając jak 100 zwykłych osób próbuje seksownie wyskoczyć z ciuchów.

Prosiliście kiedyś swoją dziewczynę/kochankę/żonę o to, by zrobiła dla was striptiz? Jeśli tak, to pewnie wiecie, że panie nie są specjalnie chętne, żeby udawać przed nami dzikie kocice i narażać się na wygłupienie.Dlatego też uważamy, że ludzie pracujący w serwisie WatchCut są chyba najbardziej przekonującymi ludźmi na świecie. Bo im udało się namówić 100 osób obydwu płci, różnego koloru skóry, w różnym wieku, z różnymi gabarytami ciała i z różnym poziomem dystansu do siebie, by zrobiły jak najseksowniejszy striptiz. W dodatku przed kamerą. Ze świadomością, że zobaczą to setki tysięcy, jeśli nie miliony, ludzi w internecie.


I tak dostatecznie niemożliwym wydawało nam się to, gdy ten sam serwis poprosił 100 osób o zdradzenie swojego największego (czasem wstydliwego) sekretu życia. Striptiz to jednak co najmniej kilka poziomów bardziej krępująca prośba. Dlatego szacunek dla ludzi z WatchCut za dar przekonywania, ale jeszcze większy dla bohaterów poniższego wideo. Wy bylibyście w stanie zrobić coś podobnego?ZOBACZ TEŻ PROFESJONALNY STRIPTIZ:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. youtube.com/watch?v=rbyrig1a0UA Środa 25.10.2017