SHERLOCK HOLMES: GRA CIENI NA DVD I BLU-RAY

Widowiskowa opowieść o przygodach słynnego detektywa. Nominowani do Oscarów Robert Downey Jr. i Jude Law w rolach głównych. Film w reżyserii mistrza kina gangsterskiego Guya Ritchiego. Przebój, który w polskich kinach obejrzało ponad 620 000 widzów!
sherlock otwarcie.jpg


W opowiadaniach Arthura Conan Doyle’a najtrudniejsze zagadki kryminalne rozwiązuje dzięki przenikliwości własnego umysłu, niesamowitej obserwacji oraz wyjątkowemu talentowi do kojarzenia faktów. W filmie Guya Ritchiego Sherlock Holmes daje się poznać również jako szukający przygód awanturnik, który do prawdy dociera nie tylko dzięki inteligencji, ale również sile własnych rąk. Najsłynniejszy detektyw wszech czasów powraca w superprodukcji, która w zarobiła już ponad pół miliarda dolarów.

Kiedy policja znajduje zwłoki księcia koronnego Austrii wszyscy są przekonani, że arystokrata popełnił samobójstwo. Wszyscy, poza Sherlockiem Holmesem (Robert Downey Jr.), który dochodzi do wniosku, że książę został zamordowany, a za jego śmierć odpowiedzialny jest geniusz zbrodni profesor Moriarty (Jared Harris).

Podczas wieczoru kawalerskiego doktora Johna Watsona (Jude Law) na drodze słynnego detektywa pojawia się cygańska wróżbitka Sim (Noomi Rapace) przez przypadek wplątana w morderstwo austriackiego księcia i uciekająca przed dybiącym na jej życie tajemniczym zabójcą. Kiedy Holmes ratuje jej życie, Sim – aczkolwiek niechętnie – zgadza się mu pomóc w walce z profesorem Moriartym.

Śledztwo, które detektyw prowadzi wspólnie ze swoim przyjacielem doktorem Watsonem i piękną cyganką poprowadzi go z Anglii do Francji, Niemiec i Szwajcarii. Jednak profesor Moriarty, mimo największych starań Holmesa, zawsze o krok wyprzedza słynnego detektywa. Czas mija nieubłagalnie, a geniusz zła jest coraz bliższy zrealizowania swojego demonicznego planu, który zmieni historię świata. Czy Holmesowi uda się go powstrzymać?

DODATKI W WYDANIACH BLU-RAY I DVD:

WYDANIE BLU-RAY:
* Przeniknij do umysłu Sherlocka Holmesa - Genialny Robert Downey Jr. zabierze Cię w niepowtarzalną podróż po filmie
* Funkcja obraz w obraz
* Scenopisy obrazkowe
* Galeria szkiców
* Zbliżenia

WYDANIE DVD:
* Sherlock Holmes i Dr. Watson - związek doskonały
* Genialny plan Moriarty'ego
* Wizje Holmesa

Dodał(a): ckm.pl Środa 30.05.2012