Sin City 2 - jest trailer!

Druga część kultowego filmu z gatunku neo noir „Sin City: A Dame To Kill For” właśnie jest szlifowana, by w sierpniu wejść na ekrany kin. Póki co możemy nacieszyć się epickim trailerem i odliczając dni do premiery, obejrzeć część pierwszą. Pięćdziesiąty raz.
sinsin city 2

Nancy Callahan (Jessica Alba) nadal zachwyca tańcem pijanych bywalców klubu Kadie`s. Jednak mocno się zmieniła, a właściwie zmieniła ją śmierć Johna Hartigana (Bruce Willis). Szuka zemsty, mając też dosyć bycia traktowaną jak „kawałek tyłka”.

W filmie zobaczymy popularnego ostatnimi czasy aktora Josepha Gordon-Levitta. Zagra hazardzistę o imieniu Johnny, który ograł nieodpowiedniego człowieka i musi za to odpokutować. Z kolei Dwight (Josh Brolin) doświadcza piekła, gdy jedyna kobieta, którą kiedykolwiek kochał – Ava Lord (Eva Green), postanawia na niego zapolować.


Rodriguez mówi, że po obejrzeniu Sin City 2 wraz z współtwórcą Frankiem Millerem, ten drugi był bardzo podekscytowany i zaczął już snuć plany związane z trzecią częścią kultowego filmu z gatunku neo noir.

W filmie zagrają też m.in.: Mickey Rourke, Rosario Dawson, Jaime King, Ray Liotta.

Polska premiera Sin City A Dame To Kill For przewidziana jest na 22 sierpnia 2014.

Dodał(a): gianni Piątek 07.03.2014