Smartfon Lamborghini za 20 tys. zł

Mówisz, że Samsung Galaxy S5 jest drogi? Że nie wydasz fortuny na iPhone`a 6? A są tacy, którzy kupią telefon z gorszymi parametrami za jeszcze więcej. Na przykład za równowartość 20 000 złotych.
lamborghini-tauri.jpg

Tyle właśnie w przeliczeniu (6 000 dolarów) wynosi cena Tonino Lamborghini Tauri 88 – designerskiego smartfona, który wypuścili na rynek projektanci z koncernu w Sant'Agata.

Przywykliśmy do tego, że drogie telefony mają słabe parametry, a efekt „wow” osiąga się w nich, przyklejając kamienie Swarovskiego lub pokrywa złotem. W smartfonie Lambo, „pod maską” znajdziemy jednak całkiem przyzwoite podzespoły.

Całość napędza 4-rdzeniowy Qualcomm Snapdragon 801 ze zintegrowanym modułem graficznym Adreno 330. 3 GB pamięci RAM i 64 GB miejsca na dysku oraz dwa aparaty: przedni o rozdzielczości 20 MP i tylny – 8 MP. Ma również dwa sloty na karty SIM. Wyświetlacz full HD dopełnia całości. Akumulator tego Lamborghini pozwoli na 35 godzin aktywnej jazdy. System operacyjny: Android 4.4 KitKat.

Powstało tylko 1947 sztuk. Wolumen nawiązuje do roku urodzenia Antonio „Tonino” Lamborghini – syna założyciela wytwórni ultra seksownych bolidów. Nie pytaj swojego operatora o ten smartfon na przedłużenie umowy.
Dodał(a): hajtek Piątek 12.12.2014