Sniper Elite V2 - Edycja Game of the Year

Nadszedł najbardziej odpowiedni moment na zakup tej najlepszej strzelanki, w której wcielasz się w strzelca wyborowego
sniper elite v2 cena


Jeśli jeszcze nie grałeś w Sniper Elite V2, to koniecznie musisz zaopatrzyć się w ostatnie, najpełniejsze wydanie tej piekielnie dobrej gry. W wydaniu Sniper Elite V2: Game of the Year, dostajesz, prócz podstawowej wersji, wszystkie wypuszczone do tej pory dodatki, a są to:
- dodatkowe misje: ta, w której `dostąpisz zaszczytu zabójstwa` Hitlera oraz z dwóch nowych miejsc - Neudorf i Saint Pierre,
- 10 nowych rodzajów broni, które znacznie ułatwią i uatrakcyjnią wykonanie nowych zadań,
- 4 dodatkowe tryby rozgrywki w multiplayerze i 6 nowych map do rozgrywek sieciowych.
To podnosi znacznie walory tej najlepszej gry snajperskiej, jaką raczą nas producenci shooterów taktycznych.Przypomnijmy, że w Sniper Elite V2 wcielasz się w alianckiego snajpera Karla Fairburne`a, który w ostatnich dniach II Wojny Światowej zostaje zrzucony w piekło walki o Berlin między nazistami, a komunistami. Na tyłach wroga masz narobić tyle zamieszania ile dasz radę, a także `ściągnąć` najważniejszych oficerów niemieckich. Jednak nie musisz ganiać przez mapy strzelając do wszystkiego, co się rusza. Możesz przyczaić się, zająć odpowiednią pozycję, wziąć pod uwagę wiatr i grawitację, przymierzyć, wstrzymać oddech i oddać celny strzał.I tu zaczyna się najlepsza zabawa – musisz zdecydować w co strzelisz: możesz oddać profesorski headshot, a w zamian „Bullet Cam” pokaże ci tor lotu pocisku od momentu wyjścia z lufy do poharatania kości i zmasakrowania narządów wewnętrznych wroga; inną opcją jest ranienie przeciwnika – to może spowodować, że jego koledzy przyjdą mu z pomocą, a ty nabijesz sobie licznik obalonych nazistów; ciekawym rozwiązaniem jest spowodowanie wybuchu – np. strzałem w granat przytroczony do pasa żołnierza albo celnym trafieniem w zbiornik paliwa przejeżdżającego pojazdu.W Sniper Elite V2 musisz wykazać się zaplanowanym wcześniej myśleniem taktycznym. Czasem zajęta pozycja nie jest już najlepszą jeśli zmienią się warunki lub układ sił. Nie siedzisz na dachu w oczekiwaniu na jeden złoty strzał, który przesądzi o losach wojny. No chyba, że jest to misja z zabójstwem Hitlera. Często musisz zastawiać pułapki na swoich wrogów, które unicestwią paru z nich, ale i odwrócą uwagę Niemców od twoich prawdziwych zamiarów - zaminować możesz zarówno drzwi, jak i ciała martwych przeciwników.Gra jest ciekawą opcją zarówno dla osób, które lubią eliminować wrogów z ukrycia, jak i wypuszczać kule z lufy jedna za drugą – czasem musisz wykazać się sporym refleksem. To idealny czas na zapoznanie się z tym shooterem. Ceny gry już zdążyły spaść z premierowego poziomu, masz już dostęp do wszystkich możliwych dodatków i poprawek, możesz również przygotować się na nadejście Sniper Elite V3, którego premiera nastąpi w 2014 roku.

Platformy: PC, PS3, XBOX
Gry szukaj na www.sniperelitev2.techland.pl.


Dodał(a): gianni Wtorek 14.05.2013