Snoop daje kasę na THC biznes

Masz pomysł na biznes z marihuaną w roli głównej? No dobra, legalny biznes. Jeśli wiesz jak zarobić duże pieniądze zgodnie z prawem na obrocie konopiami lub działalności z nimi związanej, zgłoś się do Snoop Dogga.
snoop-thc.jpg

„Inwestuj w to, co znasz” radzi Calvin Cordozar Broadus Junior, znany szerzej jako Snoop Dogg, a także Snoop Lion i Snoop Zilla. Kojarzony z zamiłowania do palenia trawki raper dopinguje wszystkich w dążeniu do całkowitej legalizacji marihuany – nie tylko do celów leczniczych, ale i rekreacyjnych. Wśród celebrytów jest ojcem chrzestnym ruchu konopnego i osobą niosącą kaganek wypełniony ziołem.Teraz motywuje do tego nie tylko dobrym słowem, wywiadami przy blancie czy opowieściami o jaraniu w Białym Domu. Wykłada konkretne pieniądze. Na intratny biznes kręcący się prężnie wokół konopi indyjskich chce zgromadzić 25 milionów dolarów, czyli prawie sto milionów złotych. Ostateczna kwota nie jest jeszcze znana, gdyż jego księgowi organizują cały czas coraz więcej środków. W przedsięwzięciu nie chodzi o projekt kilometrowych szklarni wypełnionych konopiami pod dach, a o nowe technologie. Bo osoby znane wcale nie są w tym temacie zielone.

Raperzy, aktorzy, celebryci inwestują nie tylko w marki odzieżowe, nie są jedynie twarzami innych pomysłów. Tworzą również swoje, ale często wspierają start-upy w branży technologicznej lub internetowej. Dziś gwiazdy są bardziej świadome i otwarte, co owocuje pomnażaniem fortun zarobionych działalnością artystyczną, podczas gdy kiedyś najlepszą, według nich, inwestycją było kupowanie kolejnych aut, pałacyków i futer.Dodał(a): gianni Poniedziałek 09.02.2015