Snoop Dogg wydał książkę kucharską – i nie ma w niej przepisów związanych z marihuaną

Choć raper jara gargantuiczne ilości zielska to nie zdecydował się umieszczać w swojej książce kucharskiej przepisów związanych z marihuaną. Jest tam za to dużo przepisów na srogie gastro.
snoop.jpg

„From Crook to Cook: Platinium Recipes from Tha Boss Dogg’s Kitchen”, czyli w wolnym tłumaczeniu: „Od kanciarza do kucharza: przepisy z kuchni Szefa Dogga” – oto tytuł książki kucharskiej, którą właśnie wydał amerykański raper Snoop Dogg.

Wbrew pozorom nie znajdziecie tam przepisów na najgrubsze gibony w mieście, ale za to będziecie mogli ugotować wraz ze Snoopem dania idealne na gastrofazę: amerykański makaron z serem (mac and cheese), „bekon miliardera”, zapiekanego homara, ale także danie z amerykańskim odpowiednikiem gum Mamba czy pieczone chrupki Cheetos. Oprócz tego w książce pojawią się też przepisy na drinki.

Wydawca tytułu twierdzi, że wszystkie przepisy wymyślił Snoop Dogg i sam też je opisał w swoim gangsterskim stylu. Książka na rynku pojawi się jednak nie wcześniej niż 23 października, ale jeśli bardzo napaliliście się już na tę pozycję, to możecie złożyć na nią zamówienie w ramach przedsprzedaży

51wzZRmSdPL._SX417_BO1,204,203,200_.jpg

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Starstock, Amazon Wtorek 28.08.2018